Wpis z mikrobloga

Pytanie dla braci z przegryw i e sumie dla normikow też

KATEGORYCZNY ZAKAZ BRANIA UDZIAŁU W ANKIECIE DLA KOBIET

Pytanie następujące: Czy w dzisiejszych czasach da się znaleźć szanującą się kobietę w wieku 20+, szanującą czyli taką która jeszcze nie popuściła szpary pierdyliard razy

FAJNIE JAKBY OSOBY BIORĄCE UDZIAŁ W GŁOSOWANIU ZOSTAWIŁY PLUSA DLA ZASIĘGU
#przegryw #kiciochpyta
Pobierz z.....s - Pytanie dla braci z przegryw i e sumie dla normikow też 

KATEGORYCZNY ZA...
źródło: comment_1597395502Mi74h5TsQ8M9pbzaK19Z1W.jpg

Pytanie jak wyżej

  • Tak 59.5% (536)
  • Nie 40.5% (365)

Oddanych głosów: 901

  • 51
Czy w dzisiejszych czasach da się znaleźć szanującą się kobietę w wieku 20+, szanującą czyli taką która jeszcze nie popuściła szpary pierdyliard razy


@zartos: Nie ma takiego zjawiska w przyrodzie naturalnie występującego. Można oczywiście np spłodzić córkę i zamknąć ją w piwnitzy na zawsze ale to się nie liczy. Z własnej woli żadna normalna, zdrowa psychicznie samica nie zachowuje wstrzemięźliwości. Do tego musiałaby mieć autyzm albo inne zaburzenia
@zartos: populacja niebieskich ma sprzeczne najpierw potrzeby a potem wymagania.
Najpierw : chcą sobie pohasać i próbować gdzie która Da
Potem: ma wymagania masowego występowania fajnych panien co 'nigdy nie Dały'
ogarnijcie się!
@matabora: mów za siebie, ja cenie wzajemne zaufanie i miłość oraz czystość, niestety nigdy nie spotkałem jeszcze kobiety która sama żyłaby według tych zasad, były takie co uważały podobnie, a później typowo gdy lepiej poznasz, kilometry przejechane na fiucie i rzeczy typu ons, fwb i tak dalej, smutne
Czy w dzisiejszych czasach da się znaleźć szanującą się kobietę w wieku 20+, szanującą czyli taką która jeszcze nie popuściła szpary pierdyliard razy


@zartos: Tak. Da się znaleźć, ale wszystkie są już zajęte. (σ ͜ʖσ)