Wpis z mikrobloga

Pytanie dla braci z przegryw i e sumie dla normikow też

KATEGORYCZNY ZAKAZ BRANIA UDZIAŁU W ANKIECIE DLA KOBIET

Pytanie następujące: Czy w dzisiejszych czasach da się znaleźć szanującą się kobietę w wieku 20+, szanującą czyli taką która jeszcze nie popuściła szpary pierdyliard razy

FAJNIE JAKBY OSOBY BIORĄCE UDZIAŁ W GŁOSOWANIU ZOSTAWIŁY PLUSA DLA ZASIĘGU
#przegryw #kiciochpyta
z.....s - Pytanie dla braci z przegryw i e sumie dla normikow też 

KATEGORYCZNY ZA...

źródło: comment_1597395502Mi74h5TsQ8M9pbzaK19Z1W.jpg

Pobierz

Pytanie jak wyżej

  • Tak 59.5% (536)
  • Nie 40.5% (365)

Oddanych głosów: 901

  • 51
  • Odpowiedz
Czy w dzisiejszych czasach da się znaleźć szanującą się kobietę w wieku 20+, szanującą czyli taką która jeszcze nie popuściła szpary pierdyliard razy


@zartos: Nie ma takiego zjawiska w przyrodzie naturalnie występującego. Można oczywiście np spłodzić córkę i zamknąć ją w piwnitzy na zawsze ale to się nie liczy. Z własnej woli żadna normalna, zdrowa psychicznie samica nie zachowuje wstrzemięźliwości. Do tego musiałaby mieć autyzm albo inne zaburzenia
  • Odpowiedz
@zartos: Pytasz ludzi z wykopu, którzy albo biorą się za łatwe szony, albo cycki widzieli tylko przez monitor.
Są tylko nie znajdziesz ich na tinderze. Pomysł na logikę ze takie co nie dają dupy byle komu, nie szukają same ruchania na tinderze.
  • Odpowiedz
@L00ki_i: no właśnie przyznam ci rację, nigdy nie potrafiłem znaleźć takie co się szanuje i możecie się śmiać ale szukałem nawet tutaj i nawet różowy piszący autystyczne rzeczy był już srogo przeorany, skąd to wiem? Trochę zdobywałem zaufanie aby dowiedzieć się tych rzeczy

@Curus_Bachleda: spokojnie, już z jedną porządek zrobiłem
  • Odpowiedz
@zartos: Nie popieram.Niech se robią co chcą. Kukoldy nie mają nic przeciwko przeoranym samicom, pozbawionym duszy i umiejętności tworzenia więzi więc sobie będą im włazić w dupy. A tacy jak ja będa ruchać lalki i roboty. I wszyscy są zadowoleni ()
  • Odpowiedz
@Smiecharz: ja aby wyzbyć się zwierzęcych potrzeb zacząłem robić pompki, gdy chce mi sie r00chac to robię z 20 i już mi się nie chce

@Yassassin: widzę po głosach, większość na "tak" to pewnie cucki lewackie albo różowe zawistne z martwym spojrzeniem
  • Odpowiedz
@zartos: populacja niebieskich ma sprzeczne najpierw potrzeby a potem wymagania.
Najpierw : chcą sobie pohasać i próbować gdzie która Da
Potem: ma wymagania masowego występowania fajnych panien co 'nigdy nie Dały'
ogarnijcie się!
  • Odpowiedz
@matabora: mów za siebie, ja cenie wzajemne zaufanie i miłość oraz czystość, niestety nigdy nie spotkałem jeszcze kobiety która sama żyłaby według tych zasad, były takie co uważały podobnie, a później typowo gdy lepiej poznasz, kilometry przejechane na fiucie i rzeczy typu ons, fwb i tak dalej, smutne
  • Odpowiedz
Czy w dzisiejszych czasach da się znaleźć szanującą się kobietę w wieku 20+, szanującą czyli taką która jeszcze nie popuściła szpary pierdyliard razy


@zartos: Tak. Da się znaleźć, ale wszystkie są już zajęte. (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz