Wpis z mikrobloga

@Kowixx: Manipulujesz, nie znamy treści rozmów, dałaś tylko wpis o jgo decyzji i swój komentarz
A może było tak, ze pisałyście brednie i miał dosyć
Kiedyś w wielu krajach, były kluby męskie, chociażby Anglia, by mężczyźni mogli napić się i merytorycznie porozmawiać o polityce, zyciu, #!$%@? skrzeczących kaczek było wysoce niewskazane.
@Kowixx: też chciałem się odwołać ale ten człowiek to jakiś fenomen przegrywów xD mam nadzieję że masz go na czarno :d

@zartos: śmiesznie bo dla przegrywa to jak złapać Pana Boga za nogi by tylko siedzieć w domku bez rodziców drących na nich ryja że pasożytują całe życie, a wylewacie wiadro pomyj na studentkę która utknęła na wsi. Też bym się #!$%@?ł bo co można na wsi robić, prócz słuchania
@Kowixx: Dla mnie to samo w sobie żartem jest założenie tego postu że oczywiście trzeba skakać po #!$%@?... HURRR CZEMU KOBIETOM MOŻE OGÓLNIE CHCIEĆ SIĘ RUCHAĆ XD Czasami mam wrażenie że może on też by chciał XD ale i tak najlepsza to jest cała mentalność i 100 plusów bo oczywiście student to powinien już na siebie #!$%@?ć na dziennych po godzinach móc się utrzymać mimo że prawnie ma na to dozwolone