Wpis z mikrobloga

  • 1101
Dzień dobry Wszystkim! Odbiór!
Dzień 9. Odkopałem wczoraj na strychu klatkę po chomiku, która pamięta czasy kiedy na parasol mówiłem "pelom, pelom". Zdjąłem z niej kratę i postawiłem na kartonie, który stoi teraz w oknie. W środku "wylądował" (bo latać jeszcze nie potrafi) ptak. Ma teraz widok na wszystko co się dzieje dookoła. Do środka wrzuciłem mu też nakrętkę z małego słoika pełna wody i drugą z gotowaną kaszą. Część klatki zasłonięta, żeby miał się gdzie schować. Po południu mam plan wystawić go trochę na balkon, może ktoś podleci na bajerę. :)
Tymczasem mamy dopiero parę minut przed 6.00, a on już z nosem w twarogu... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napojony, najedzony Czesław wrócił do klatki. Chyba znowu mogę napisać, że nasz król ławy oburzonych jest zadowolony. :)

#czesiekthekos #zwierzaczki #pokazptaka #natura #zwierzeta #smiesznypiesek
Krzewka - Dzień dobry Wszystkim! Odbiór! 
Dzień 9. Odkopałem wczoraj na strychu klatk...

źródło: comment_1597722506cDsRexmBYdnmdXvHmlkdWx.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
zabija bo jest drapieżnikiem.


@keczap666: Zabija bo jego niezbyt rozgarnięty właściciel nie zamontował mu dzwoneczka.

Z tłumaczenia "naturą" puszczania samopas zwierzęcia domowego jak zawsze beka xD
  • Odpowiedz
no już będę słuchał przez pół doby dzwoneczka xD


@keczap666: Jak się bierze zwierzę to się nim zajmuje jak należy albo nie bierze się zwierzęcia. Głupota albo lenistwo to nie są wytłumaczenia. Skoro wychodzi kiedy chce to powinien mieć dzwoneczek, prosta sprawa. Podejście takich nieodpowiedzialnych właścicieli bardzo szkodzi populacji małych ptaków i gryzoni, gdzie nie wszystkie są szkodnikami.
No ale trzymanie zwierząt takie dzisiaj modne, kto by się jakimiś pierdołami przejmował,
  • Odpowiedz
będę go wypuszczał i mam to w dupie, niech łapie latające i nie latające szczury( ͡° ͜ʖ ͡°)


@keczap666: Taki podlot sikory bogatki to dla ciebie (specjalnie z malej) latajacy szczur?
Gratuluje, jestes ciezkim idiota. Ja za to mam w dupie twojego kuweciarza, ktory czyni szkody w naturze i ciebie egoisto, ktoremu nie chce sie temu zapobiec. Przyzwyczailes go do wychodzenia na zewnatrz to go teraz odzwyczaj.
wilku88 - > będę go wypuszczał i mam to w dupie, niech łapie latające i nie latające ...

źródło: comment_1597739718p7uBUGMuhnGuCyHB43OFFa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Po to się właśnie trzyma koty, żeby ci gryzonie nie właziły do domu. I jeszcze ta przeruchana na wszystkie stronywklejka o tym ile to milionów ofiar powodują koty, a mimo to ptaki cały czas mają się dobrze. Ja jebe...


@rolnik_wykopowy: Populacja malych ptakow w miastach systematycznie spada. Ciekawe dlaczego.
Sa inne drapiezniki ktore poluja na gryzonie. W naturze nie ma kotow.
  • Odpowiedz
auta potrącają też ludzi, mam nadzieję, że któregoś dnia będziesz musiał identyfikować zwłoki swojej mamusi. Ale wiesz tak to działa, że auta potrącają ludzi( ͡° ͜ʖ ͡°


@keczap666: Ciezki idiota to bylo jednak skandaliczne niedoszacowanie.
@Krzewka Prosze Cie o wyrzucenie stad tego trolla. Zakloca spokoj.
  • Odpowiedz