Wpis z mikrobloga

  • 1101
Dzień dobry Wszystkim! Odbiór!
Dzień 9. Odkopałem wczoraj na strychu klatkę po chomiku, która pamięta czasy kiedy na parasol mówiłem "pelom, pelom". Zdjąłem z niej kratę i postawiłem na kartonie, który stoi teraz w oknie. W środku "wylądował" (bo latać jeszcze nie potrafi) ptak. Ma teraz widok na wszystko co się dzieje dookoła. Do środka wrzuciłem mu też nakrętkę z małego słoika pełna wody i drugą z gotowaną kaszą. Część klatki zasłonięta, żeby miał się gdzie schować. Po południu mam plan wystawić go trochę na balkon, może ktoś podleci na bajerę. :)
Tymczasem mamy dopiero parę minut przed 6.00, a on już z nosem w twarogu... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napojony, najedzony Czesław wrócił do klatki. Chyba znowu mogę napisać, że nasz król ławy oburzonych jest zadowolony. :)

#czesiekthekos #zwierzaczki #pokazptaka #natura #zwierzeta #smiesznypiesek
Krzewka - Dzień dobry Wszystkim! Odbiór! 
Dzień 9. Odkopałem wczoraj na strychu klatk...

źródło: comment_1597722506cDsRexmBYdnmdXvHmlkdWx.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@Harmideron

a tam pieprzy jakaś doktorka bez żadnych większych osiągnięć.


A ty jakie masz?

Zawsze dajecie to samo zmieńcie płytę.


A liczba mnoga po co?

Jakoś nie widzę twojego bólu dupy pod wpisami pchlarzy na temat niszczenia środowiska naturalnego przez nie.


Skoro sami pchlarze zwracają na to uwagę :) Weź czytaj, co wysyłasz.

One także nie odgrywają żadnej roli w ekosystemie. A ludzie z nimi wychodzą puszczają samopas.


I ZAWSZE drę się
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojskowy-onanista1: ale się zesrała p0lka i na połowę tekstu nie odpowiedziała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie trzeba mieć doktora by oceniać innych
Żebyś miała o co pytać
Nie zwracają
Nie jem mięsa, jestem weganem od 15 lat typiaro
Bo tak się zachowujesz.
  • Odpowiedz
wykopie milion razy pisałam, co sądzę o właścicielach, którzy puszczają swoje "Pimpek chce się bawić" bez smyczy.


@wojskowy-onanista1: Prawdziwa miłośniczka zwierząt. Zamknąć zwierzaka na 24 godziny w ciasnym mieszkaniu, a później przy wyprowadzaniu nawet nie pozwolić mu sobie pobiegać xD Kisnę.
  • Odpowiedz
@Harmideron
Nie mogłeś od razu napisać, że trollujesz? Zmarnowałam czas na odpowiadanie ci...

@rolnik_wykopowy:

Prawdziwa miłośniczka zwierząt.


Gdzie napisałam, że jestem miłośniczką zwierząt?

Zamknąć zwierzaka na 24 godziny w ciasnym mieszkaniu, a później przy wyprowadzaniu nawet nie pozwolić mu sobie pobiegać xD Kisnę.


Nie. Znowu źle przeczytałeś. Milion razy w tym wątku pisałam tutaj, że zwierzę musi mieć zapewniony ruch. Musi. Dużo ruchu. I jeśli ktoś nie jest w stanie zapewnić
  • Odpowiedz
Jest winą miasta i nieodpowiedzialnych kociarzy.


@wojskowy-onanista1: xD

Co do dalszej konwersacji, to pozwolisz, że cię zacytuję: Jeśli masz zamiar znowu pisać takie wysrywy, nie marnuj mi czasu i nie pisz do mnie. Kilka osób tłumaczyło ci pewne kwestie, których nie jesteś w stanie pojąć.
  • Odpowiedz