Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Facetom już sie serio poprzewracało w głowie od czytania tych idiotów na tagach #przegryw i #blackpill.
Mam koleżanke, fajna dziewczyna tylko że nie poszło jej w poprzednim związku. Ostatnio próbowała poderwać jednego lekarza który pracuje u nas w szpitalu, zagadywała do niego za każdym razem jak przechodził obok recepcji ale ten był wobec niej bardzo oschły. Stwierdziłam, że spytam sie go dlaczego nie umówi sie z nią na kawe czy coś, w końcu jest samotny i nigdy nie słyszałam żeby szukał partnerki, a ten mi powiedział, że nie po to pracował 10 lat żeby zostać ortopedą by z całej tej pracy korzystała jakaś dziewuszka która wolała sie wyszaleć i szuka stabilizacji po 30. Podejrzewam że ma tu konto albo zagląda i czyta co wypisują pryszczate incele
To co mnie na prawde oburza to fakt że ten człowiek skończył medycyne, powinien mieć jakąś empatie a okazał sie totalnym chamem i burakiem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3c15e48fce6809e1a687c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 108
  • Odpowiedz
@Olivia: to on jest lekarzem a nie Ty, więc myślę że zoptymalizował to lepiej od Ciebie, zwłaszcza że za jego czas się płaci, przypuszczalnie więcej niż za Twój. W związku z tym z jego perspektywy jest to mądre podejście. Przypominam że bazowanie na poprzednich doświadczeniach z życia to coś co robi każdy. Ty też.

że od razu sobie pomyślał, ze ta dziewczyna szalała, Bóg jeden wie co wyprawiała i nagle jak
  • Odpowiedz
@Olivia: Wiesz, jeśli masz pretensje że on ją tak potraktował (czyt. olał jej zaloty) to uznałem że trzeba Ci powiedzieć że nie każdy facet leci na każdą która jest nim zainteresowana.

Powodów dlaczego jej nie chce może być milion i może odpowiedział Ci(mam dziwne wrażenie że jestes autorką postu) tak po blackpillowemu z wygody;) żebyś wiecej nie pytała(?)
  • Odpowiedz
że nie po to pracował 10 lat żeby zostać ortopedą by z całej tej pracy korzystała jakaś dziewuszka która wolała sie wyszaleć i szuka stabilizacji po 30


@AnonimoweMirkoWyznania: no i ma racje, jak sam nikogo nie miał to ma pełne prawo szukać dziewicy a nie wyszalanej laski jak twoja koleżanka która zmarnowała sobie szanse na długi związek ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Olivia: Nie ma nic napisane o jego atrakcyjności, więc ciężko cokolwiek zakładać, ale przyjmijmy, że skoro gościu jest sam to do wybitnie atrakcyjnych raczej nie należy. W takim wypadku ja mu się wcale nie dziwię, że skoro w czasach kiedy on był sam i pracował na swoją pozycję a kobiety, które teraz do niego podbijają do niego spędzały czas ze swoim misiaczkiem lub skacząc po bolcach to teraz nie ma ochoty
  • Odpowiedz
@Olivia: Serio jego odpowiedz tak Cie zabolała? Przecież to jego sprawa jakie on ma zdanie o randomowych różowych... jeśli generalizuje i szufladkuje to jest jego sprawa i jego prawo.
Przecież to nawet nie jest Twoja sprawa;) wiele dziewczyn ciężko pracuje na to żebyście miały taką opinie więc o co kaman?
Najwidoczniej ta koleżanka nie spełnia jego wymagań i tyle
  • Odpowiedz
Przerzucanie doświadczeń z konkretnymi ludźmi na innych ludzi, którzy nie mieli z tamtymi sytuacjami absolutnie nic wspólnego i popadanie w skrajności poprzez duże generalizowanie. Brawo.


@Olivia: rozpiszę Twój tok myślenia:

mam preferencję randkową, chcę by moja partnerka była mądra

oceniam to po ilości przeczytanych książek

ale są mądre dziewczyny które w ogóle nie czytają

nie mam więc prawa odrzucić kogokolwiek z automatu, nawet jeśli nic nie czytała


albo nawet

preferuję chudsze
  • Odpowiedz
@Olivia: Czego tutaj nie rozumiesz? Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że w czasie gdy on uczył się na kolejne kolokwium/egzamin/whatever to ona skakała na bolcu swojego ukochanego lub mokebe. On już wtedy miał potencjał na zostanie tym kim został, ale nadal nie powodowało to, że był widzialny dla kobiet - ważniejsze były dla nich inne cechy. Jest to okropne uczucie zmarnowanych lat, którego kobiety nie doświadczają i będzie im ciężko zrozumieć tę perspektywę,
  • Odpowiedz
pierwszą rzeczą jaką pomyślał sobie o niej to to, że ta dziewczyna na pewno szalała przez ileś tam lat (czytaj: skakała bo bolcach, rypała się nie wiadomo z kim, nigdy nie była w poważnym związku) a teraz jak już ma 30 lat to nagle chce się ustatkować


@Olivia: To już wiń swoją płeć, że taki sobie obraz wypracowałyście
  • Odpowiedz