Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Facetom już sie serio poprzewracało w głowie od czytania tych idiotów na tagach #przegryw i #blackpill.
Mam koleżanke, fajna dziewczyna tylko że nie poszło jej w poprzednim związku. Ostatnio próbowała poderwać jednego lekarza który pracuje u nas w szpitalu, zagadywała do niego za każdym razem jak przechodził obok recepcji ale ten był wobec niej bardzo oschły. Stwierdziłam, że spytam sie go dlaczego nie umówi sie z nią na kawe czy coś, w końcu jest samotny i nigdy nie słyszałam żeby szukał partnerki, a ten mi powiedział, że nie po to pracował 10 lat żeby zostać ortopedą by z całej tej pracy korzystała jakaś dziewuszka która wolała sie wyszaleć i szuka stabilizacji po 30. Podejrzewam że ma tu konto albo zagląda i czyta co wypisują pryszczate incele
To co mnie na prawde oburza to fakt że ten człowiek skończył medycyne, powinien mieć jakąś empatie a okazał sie totalnym chamem i burakiem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3c15e48fce6809e1a687c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 108
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie musiał nawet wchodzić na tagi żeby mieć to podejście. Lekarze to tacy hipsterzy wśród pillowców, oni wiedzieli że liczy się wygląd i status zanim ta wiedza była modna. Z lekarzy których poznałem to najniżej jeśli chodzi o status czy zarobki co zdarzyło im się zejść w wyborze partnerki to pielęgniarka (chociaż spora część mówi o nich głupie piguły). A tak to małżeństwa lekarz-lekarka (sam jestem potomkiem takiego), lekarz-prawniczka, albo
@AnonimoweMirkoWyznania a może to po prostu zdrowy egoizm? A nie buractwo...

Pomyśl sama, ale tak bez emocji:)

Facet się uczył, wkładał w to czas i sporą kasę, teraz może szuka kobiety która jest na podobnym poziomie finansowym.
Dzięki temu odsieje różowe dla których jest on atrakcyjny przez pryzmat statusu...

Więc gadanie że on może nie chcieć jakiejś różowej przez blackpills schowaj w buty...
Boli że facet może nie chcieć różowej? Nic się