Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Facetom już sie serio poprzewracało w głowie od czytania tych idiotów na tagach #przegryw i #blackpill.
Mam koleżanke, fajna dziewczyna tylko że nie poszło jej w poprzednim związku. Ostatnio próbowała poderwać jednego lekarza który pracuje u nas w szpitalu, zagadywała do niego za każdym razem jak przechodził obok recepcji ale ten był wobec niej bardzo oschły. Stwierdziłam, że spytam sie go dlaczego nie umówi sie z nią na kawe czy coś, w końcu jest samotny i nigdy nie słyszałam żeby szukał partnerki, a ten mi powiedział, że nie po to pracował 10 lat żeby zostać ortopedą by z całej tej pracy korzystała jakaś dziewuszka która wolała sie wyszaleć i szuka stabilizacji po 30. Podejrzewam że ma tu konto albo zagląda i czyta co wypisują pryszczate incele
To co mnie na prawde oburza to fakt że ten człowiek skończył medycyne, powinien mieć jakąś empatie a okazał sie totalnym chamem i burakiem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3c15e48fce6809e1a687c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 108
  • Odpowiedz
Nie chodziło mi o kasę a bardziej o taką bierność..na zasadzie " tyle mi wystarczy po co się starać, byle jakie życie jest okey". Skoro sama uczę sie, staram o progres w zawodzie, mam zainteresowania to fajnie by było czuć że moja druga połowa też lubi coś z sobą robić i ma jakieś ambicje i chęci do samorozwoju.


@miki_w: no i gość z wpisu robi to samo, dlaczego nie zjechałaś @
  • Odpowiedz
  • 1
@Lucider5 Próbuję Ci wyjaśnić, że są kobiety, które dbają o swoją edukację, zainteresowania i radzą sobie w życiu. Nie każda czuje potrzebę korzystania z sukcesu mężczyzny bo zwyczajnie sama pracuje na swój własny.
  • Odpowiedz
@miki_w: no i fajnie, takiej właśnie kobiety powinni szukać goście tacy jak ten lekarz z wpisu opki, a tu wylało się na niego szambo ze strony różowych że za dużo wymaga. Ponowię pytanie bo nie odpowiedziałaś: skoro sama się tak zachowujesz to dlaczego nie bronisz tego gościa przed janeeyrie, olivia i resztą rózowych które po nim jadą?
  • Odpowiedz
  • 3
@Lucider5 Chyba dlatego, że w całym poście moją uwagę najbardziej przykuło generalizowanie kobiet jako takie, które same nie dążą do sukcesu. Jako iż sama taka nie jestem to zaczęłam bronić swojego podejścia zamiast skupić się postawie lekarza z postu opki. Nie broniłam jego podstawy jednak koniec końców ją rozumiem.
  • Odpowiedz
GrubyOrangutan: > a ten mi powiedział, że nie po to pracował 10 lat żeby zostać ortopedą by z całej tej pracy korzystała jakaś dziewuszka która wolała sie wyszaleć i szuka stabilizacji po 30.

No i ma 100% racje. Tylko i wylacznie MGTOW.

2/10 bo odpisalem

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz
@Lucider5: tracisz czas stary, tak samo jak inne Mireczki tutaj wykładające oczywistości przed różowymi które tylko udają że nie wiedzą o co chodzi. W każdej kobiecie #!$%@? 2/3 niech kazdy z was sobie to zapamięta i nie liczy na tę "dobrą" bo tych nie ma i nigdy nie było. Je trzeba traktowac jak bitego psa, wtedy was szanują i "kochają".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Facet po prostu w sposób bardzo bezpośredni, analityczny i zdroworozsądkowy zasugerował, że nie chce mieć byle kogo, a szuka kogoś na swoim poziomie. Poza tym - skoro on nigdy nie szukał partnerki, to dlaczego miałby się nagle zainteresować randomową laską z recepcji? Może nie lubi on, gdy laska przyjmuje inicjatywę. Może koleżanka mu się nie podobała. A może był zawalony robotą i miał ważniejsze sprawy, niż jakaś lalunia. Nie ma
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rozumiem jadu i tego wyzywania od inceli. Gość ma rację. Jeżeli wcześniej był odrzucany i wysmiewany, a po latach zaczyna mu się dobrze żyć w zawodzie lekarza to czemu miałby zainteresować się siksą, która z łaski swojej zainteresowała się nim mimo iż parę lat wczesniej najpewniej by go wyśmiała, że niegodzien takiej księżny?
  • Odpowiedz