Wpis z mikrobloga

5 plusów, więc wstawiam pastę o mnie, autora nie pamiętam

wgl tak sobie stwierdziłem, że poszukam sobie czegoś sensownego na dzisiejszy wieczór, bo ile można robić mniej lub bardziej rozbudowane wpisy, które no może nie są na najwyższym poziomie, ale sie staram. No nie ważne, w każdym razie tak se myśle co można ciekawego zrobić to stwierdziłem, że poczekam aż odpowiesz pod moim wpisem. Już nawet myślałem, że mnie na czarną dałaś po nazwaniu trollem xd Ale to i tak jest kolejna nic nie znacząca rzecz, taki zapychacz, ideana rzecz w prologu dedykowanej wiadomości.

No to teraz jest czas na przejście do prawidłowego tematu tego zbioru liter, które łączą się w słowa i zdania tworząc ciagi arytmetyczne. Tak se czekam, czytam jeszcze raz czy gdzieś tam nie przesadziłem i wkoncu przeczytałem twój nick tak porządnie, POPRAWNIE.

Czaisz, że ja czytałem AlePauliczka i starałem sie cos tam po nicku wywnioskować, czy ale chuda, ale gruba, a może ale ładna pauliczka i stwierdziłem, że #!$%@? wie ale musi być chuda lub ładna, bo by sie tym nie chwaliła.

Wpisuje nick alepauliczka bo chciałem sprawdzić czy mnie czarnolistujesz, a tu brak nicku, myśle se ok a potem czytam ŚLEPAULICZKA i wszystko jasne. Mój kolega kiedyś opowiadał, że jego kolega oglądał taki film, ze chłop wszedł do takiej ślepej uliczki w majtkach jakiejś babki i chłopa wessało i chłopa zteleportowało do czarnej dziury. w sensie chodzi mi o taki masywny obiekt we wszechświecie, a nie o twój odbyt.

No i chciałęm sie spytać, czy ty jesteś tą aktorką, czy ten nick to taki niefortunny, a moze fortunny zbieg okoliczności?

#pasta #slepauliczka ##!$%@? #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 7