Wpis z mikrobloga

Gdzie teraz opłaca się przenieść numer? Kilkanaście smsów miesięcznie, czasem jakieś połączenie, pakiet danych min. 5GB. Najlepiej jakby była opcja kumulacji GB. Aktualnie mam w sieci, z której był wyciek danych, i już nie chce mi się płacić 12 zł za 1GB danych oferta z 2012 here, ze względu na rok ważności konta po doładowaniu + bonus 50%. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#orange #play #plus #mobilevikings #virginmobile #a2mobile #siecikomorkowe #prepaid
  • 19
m w sieci, z której był wyciek danych, i już nie chce mi się płacić 12 zł za 1GB danych oferta z 2012 here, ze względu na rok ważności konta po doładowaniu + bonus 50%. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@exyvL: Virgin mobile za 3 złote masz pakiet, 30 minut, 30 sms, 300MB. Każdy dodatkowy 1GB = 1 zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@exyvL: W playu masz pakiet solo M za 25 zł. No limit na rozmowy i sms (MMS płatne, ale kto tego używa?) 10 GB co miesiąc (kiedyś się kumulowało - teraz nie wiem.

Obecnie dają za free 100 GB na sociale i YT I co jakiś czas nowe promki.
@exyvL: a nie zauważyłem że chcesz koniecznie prepaid, ja mam u nich abo za 38 zł dwa numery i jestem bardzo zadowolony, szczególnie z zasięgu po zmianie z play :D
@htsz_: Mam od nich Aero2 jakieś 6lat i w sumie nadal zdarzy mi się go użyć, ale to już jest za mało na dzisiejsze czasy. A co do a2mobile to kojarzę, że kiedyś można było skonfigurować sobie co chcę 2w1. np. smsy + gb, ale teraz tego nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@play_polska: okolo 5gb będę wykorzystywał co miesiąc, więc niezbyt ciekawa oferta.
Ale możesz powiedzieć kiedy będziecie rozwijać ofertę Internetu domowego w mniejszych miejscowościach. W listopadzie kończy mi się umowa na Internet mobilny u Was i nie wiem czy będę musiał się zwijać bo jak to Internet mobilny nie jest do końca stabilny i nie chce dalej tego ciągnąć.
@exyvL: wybierając naszą ofertę w taryfie Plus Elastyczna na Kartę, zyskasz rabat 3 miesiące na wybraną promocję: "Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu”, "Bez limitu i 15 GB". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nasz miśiek Plush również oferuje taki rabat, a dodatkowo mamy też fajną promocję 60 GB na wakacje, które jeszcze trwają. Przeniesienia dokonasz w jednym z naszych punktów Plusa/Plusha. Zajrzyj na stronę: https://www.plus.pl/przenies/ https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte Zapraszam serdecznie, a
@exyvL: Raczej jedną z bardziej opłacalnych opcji na rynku przy twoich potrzebach jest no limit (połączenia+SMS) i 20 GB na miesiąc za 25 zł bez umowy w Mobile Vikings. Internet się kumuluję co jest mega spoko, bo do tej pory zebrałem coś ponad 100 GB ( ͡° ͜ʖ ͡°)