Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 45
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Sobota, 22 sierpnia 2020. Imieniny: Cezarego, Tymoteusza. Słońce wstało dziś o 05:36. Świecić będzie 14 godzin i 26 minut, w zenicie znajdzie się o 12:49 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:02. Ciemna noc zapadnie o 21:32, ale gwiazd można wypatrywać od 20:42.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 19
siema ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo

Ostatnie upały tego sezonu, trzeba jakoś przeżyć. Nie zapomnijcie pić dużo wody, stosować krem z filtrem i unikac słońca między 11-15. No i zjeść duże śniadanie ()

No właśnie, do której
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33
Cześć! Sobota więc trzeba prace porządkowe w ogrodzie uczynić. Koszenie mnie czeka. Na pewno też będę musiał wyczyścić piec a tę czynność odkładam już od początku sezonu letniego więc czas najwyższy. Nie jest to tak brudna robota jak przy węglu, jednak kocioł na pellet troszkę czystszy
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Witajcie! Miłego weekendu życzę wszystkim i uciekam, bo trochę pracy mam na te dwa dni.

Na dziś leci bonus od TOTO. U mnie wciąż panuje ładna susza, więc jakoś mi
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: Dzień dobry, dzięki za wczorajsze spotkanie, soory że tak krótko byłem. Chciałem wpaść po północy ale już was nie było. Udanej soboty! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @algus @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @kolorowe_skarpetki: @Shiffty: @TullamoreD: @Czarnoksieznik_z_Angmaru: @Hansim33: @Tanczacy_paralityk


No cze. A ja z kolei nie wpadłem, choć się zapowiadałem - pokonały mnie prace porządkowe w ogrodzie. Teściowie chcą postawić przed zimą dwa garaże (na
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @omi-omi @mobutu2 @petla_sprzezenia @Hansim33 @keisezrG @smutny_kojot @TullamoreD @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @MalaGlupiaMiejscowosc01

Halo:)
Późnym popołudniem wpadłam listę podpisać i odsłuchać kawałki na dziś.
Wczoraj było było... jak zawsze wesoło I super że się zobaczyliśmy, nawet z tymi co na chwilętylko wpadli :) dzięki @algus!
Udanego wieczoru!