Wpis z mikrobloga

@Alamin24: IMO najlepsze z tych, których dotychczas korzystałem, są szybkie, w takim Lidlu nie można zbyt szybko odłożyć towaru po zeskanowaniu, bo będzie krzyczeć żeby zabrać. Do tego przejrzysty interface. Nie wiem, co ludzie mają do tych kas, chyba to, że co chwilę z nich wydobywa się "Potrzebne informacje" i przy kilku kasach naraz to się robi irytujące.
  • Odpowiedz
@Alamin24 kasa jak kasa, mnie bardziej #!$%@? to, to ze nikogo przy tych kasach nie ma i jak cos sie zablokuje to trzeba lazic i szukac pracownika.
Juz spine o to mialem z baba z biedronki, bo na polce byla cena x, na kasie wyszla y, poszedlem to odniesc i wzialem co innego, a ze zadnego pracownika nie bylo po drodze to zaczalem kasowac na innej kasie, a tamta zostala z nabitym
  • Odpowiedz
@hesuss: ^to, najgorsze w tych kasach jest to że nikogo przy nich nie ma i trzeba się prosić, przez co cały ich sens się idzie #!$%@?ć, bo nie skasujesz tam szybko kilku rzeczy, bo kasy są zablokowane przez ludzi którzy ich nie ogarniają, a nie ma nikogo kto by im pomógł i ogólnie ogarnął ten cały bajzel z samoobsługowymi.
  • Odpowiedz
Bardziej wkurzały mnie kasy w Tesco, za bardzo poganiają. Kasy biedronkowe mają jedną ogromną zaletę. Mało kto ich używa. Nawet jak do tradycyjnej kasy są dość duże kolejki to w samoobsługowej czekam zawsze max na jedną osobę. Ludzie się ich chyba boją xD
  • Odpowiedz
@hesuss: widocznie wiele zalezy od sklepu bo w moim lidlu trzeba czekać na pracowników w #!$%@? długo. Wczoraj kasowałem i musiałem czekac na babeczkę żeby mi piwo zaakceptowała i jeszcze na kilku produktach waga nie wykrywała, że już je do torby wsadziłem. Ogółem to jak nie ma długich kolejek to wolę odstać swoje do normalnej kasy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Alamin24: mi ostatnio zaimponowało Tesco na gorczewskiej w Warszawie. Tam jest chyba z 10 kas samoobsługowych, przy dużym ruchu #!$%@? straszny był bo a to alkohol, a to waga, a to coś. A jakiś czas temu zamontowali centralę i koleś dostaje wszystkie komunikaty z kas na jeden pulpit. Ktoś potrzebuje zatwierdzenia alkoholu? Patrzy tylko kto stoi przy kasie i jak widzi z daleka że dorosły człowiek to kasuje komunikat i wszystko
  • Odpowiedz