Wpis z mikrobloga

  • 7
Boże, tyle czekania na takie gówna? Mieli ogłosić dzisiaj dwie gry, jedna z Barmanem a druga z uniwersum superbojaterow. No i studio odpowiedzialne za Arkham Origins wydaje jakieś gowno BEZ Batmana! Z kolei Rocksteady wydaje jeszcze większe gówno z akcją w Metropolis podczas ataku kosmitów. #!$%@?, serio? Zero mroku, kolorowe postacie i tak dalej. Przecież myślałem że jedna grą będzie Batman mierzący się z trybunałem sów a druga grą będzie jakieś gówno, które oleje. A tutaj dwa ogromne zawody! I to straszliwe. Ani jedna gra ani druga mi się nie podoba. Już zacieralem ręce na nowego Gacka a dostaniemy jakieś dziwne wysrywy...

#batman #batmanarkham #gry #rocksteady #justiceleague #superman
Bunch - Boże, tyle czekania na takie gówna? Mieli ogłosić dzisiaj dwie gry, jedna z B...

źródło: comment_15981427308Eo08C0MMMHnrRcv3ah8Z6.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Bunch: To że nie będzie Batmana wcale nie oznacza, że będzie gówno, wreszcie będzie można resztą postaci latać po Gotham.
Co do drugiej, to od dawna było wiadomo, że będzie to SS
  • Odpowiedz
@Bunch: @wicked93: @nowywinternetach: Nie znam dobrze uniwersum Batmana, mimo, że kocham DC. Ale gdzieś mi się komentarz przewinął pod trailerem, że jak w grze jest trybunał sów, to będzie tak jak w komiksie. Wszyscy będą myśleć, że nie żyje, a tak naprawdę, sowy będą go przetrzymywały.
  • Odpowiedz
@wicked93: Ja nie rozumiem zakońćzenia Arkham Knight. Batman upozorował swoją śmierć zburzeniem swej posiadałości i potem go więziłć zaczęły sowy? A czemu skoro już 'nie jest' Batmanem?
  • Odpowiedz
@Bunch: Arkham Knight nie jest powiązany z Gotham Knights. Bardzo dużo komentarzy jest pod trailerem. Nie sądzę, żeby na dopiero co wypuszczonych next genach WB uśmiercało najważniejszego superbohatera w DC to raz, a dwa dużo jest komentarzy typu:

  • Odpowiedz
@Bunch: To, ze w ich pomysle Batman również ginie jak w wielu innych komiksach, grach, filmach itd, co nie znaczy, ze jest bezposrednia kontynuacja AK
  • Odpowiedz