Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Cześć! Orientujecie się może ile fachowiec weźmie za przygotowanie ścian do malowania w małym pokoju?? Malowanie to pestka i chętnie zrobię to sama, ale problem w tym że krzywe ściany, co próbuje załatać dziurę to gips odpada, farba stara odpada, wszystko jest mega nierówne i krzywe, dziury robią się większe niż były i no nie radzę już sobie. Chciałabym wiedzieć ile by mnie wyniosło zatrudnienie do czegoś takiego fachowca. Szukałam w necie ale niestety na wszystkich stronach już trzeba podawać nr telefonu bo chcą już dzwonić i się umawiać a ja jeszcze nie wiem nic, chce tylko orientacyjnie wiedzieć ile bym musiała zapłacić. Czy to będzie koszt 200-300 zł czy 500-700 ....#kiciochpyta #remont #budowlanka #fachowiec #rozowypasekpyta
  • 7
@MalaMi_20: Jak już bierzesz fachowca za przygotowanie ścian, to zapłać mu też za malowanie.

Przygotowania do malowania do malowania mogą ci się jeszcze znudzić. Jak dobry fachowiec to pokój w mig nabierze koloru.
Licz 800. Zależy jeszcze jak ściany krzywe. Zawsze możesz popytać. Ktoś ogarnie taniej, bo mniej pracy to rzuci się na twój mały pokój.