Wpis z mikrobloga

@atteint Tutaj jest się względnie anonimowym i nie trzeba mieć maski jak w normalnym życiu. Ciężko portal społecznościowy, gdzie nie występujesz pod swoim nazwiskiem, porównywać do "zwiedzonych miejsc i poznanych osób". Jak mi z kumpli, ktoś by powiedział, że kibicowal dziś PSG, to przewróciłbym oczami kwitując "Boże, widzisz i nie grzmisz", albo "Nie znasz się". Tutaj raczej wykopka wyzwałbym od najgorszych ( ͡º ͜ʖ͡º)

@HenryMorgan:

Tutaj raczej wykopka wyzwałbym od najgorszych ( ͡º ͜ʖ͡º)


i dlaczego?

@H13D:

Zdarzyło sie


gdzie?

@MiauMiauNiszczycielK:

pewne specyficzne grupy ludzi na discordzie/facebooku no i w prawdziwym życiu też


co to za grupy?

@xxii:

na fb i praktycznie wszędzie


ale sprecyzuj.

pytam was o to, bo nawet jak trafiłem do ekipy recydywistów, gdzie niektóre osoby ostatnie 5-10 lat przesiedziały w więzieniu, a inne
Nie ważne w sumie gdzie, wielu ludzi sie nienawidzi i jest toksyczna, a to gdzie jest tego najwiecej to miejsca gdzie stykaja sie ludzie z różnymi poglądami, może to być miasto, szkoła, wykop
@Paula_pi: właśnie dziwi, stąd mój wysryw. nie dziwi mnie akceptowanie takich zachowań przez Białka i resztę, bo rozumiem, że mogą mieć na to #!$%@?. dziwi mnie, że osoby o których piszę przez ostatnie lata, które tu spędziły nie zaliczyły żadnego progresu, a wręcz przeciwnie, są jeszcze mniejsi, a jednocześnie jeszcze bardziej zakompleksieni.
@atteint:
Tu nie ma co precyzować za bardzo. Ludzie zawistni o zamkniętych głowach, plujący jadem są najbardziej widoczni i jednocześnie najbardziej słyszalni i to zjawisko jest wszędzie - nie tylko w internecie. Pewnie dlatego, że stanowią większość (lub nie stanowią większości, ale tym normalnym (w moim rozumieniu) po prostu nie zależy na widoczności i atencji).

zamiast tego malutcy ludzie, bojący się żyć, bojący się innych osób, najchętniej utopiliby tu każdego, kto
@xxii: ogólnie staram się wrzucać na czarną jak najmniej rzeczy, naprawdę coś, bądź ktoś musi sobie zasłużyć, żeby tam trafić. natomiast lista obserwowanych tagów jest całkiem solidna. największy problem, to mam do wpisów pojawiających się na nocnej, bo jednak raz na jakiś czas w nocy tu zawitam. choć ewidentnie przydałoby się przestać to robić.

w sumie to nie mam problemu, żeby mieć wyjebongo na najbardziej toksyczne tu osoby, już nie takie
@atteint: Na 4chanie, ale to część systemu (choć dzisiaj już mniej), oraz na reddicie. Tak tak, postanowiłem raz napisać wypowiedź nie będącą powtórzeniem modnego obecnie żartu, ale krytycyzmem. Dwóch miłych redditorów chcących mnie "zmasakrować" przeszperało cały mój profil, historyczne posty i komentarze, żeby wyciągnąć na mnie "haki" (w stylu: oo skomentowałeś zdjęcie laski na rgw, pewnie jesteś incelem i przegrywem). Na wykopie nikt nigdy tyle pracy nie włożył ( ͡°