Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 904
II etap oceny WBO i palmy w "Palmach na Legnickiej" zostały wykreślone. No cóż, miasto Wrocław najwidoczniej nie potrafi być na tyle spoko jak inne miasta które posadziły u siebie palmy bez żadnych głosowań itd. Co z tego że miasta zimniejsze od gorącego jak cholera Wrocławia, wg. urzędnikow się nie da i tyle. Komuś prawdopodobnie wysoko nie podobał się pomysł i tyle, nie sądzę, że jest w tym jakaś większą logika ¯\_(ツ)_/¯ Starsi nie rozumieją młodych tego miasta i nic chyba z tym nie zrobimy. Miałem nadzieję na luźną akcje która dałaby szansę pokazać młodym, że "ej mamy jakiś tam wpływ na działanie miasta" ale cóż, taki klimat w tym smutnym kraju.

Co dalej - projekt będzie mieć zmienioną nazwę na Drzewa na Legnickiej (numer projektu dalej 13) bo nikogo nie chciałbym oszukać mylącą nazwą, nie chce później żeby ludzie traktowali mnie jak polityka że zagłosowali za jednym a dostali drugie. Nie zamierzam robić żadnej kampanii w terenie, bo uważam że w czasie covid nie wypada narażać ludzi (mimo, że na forum liderów WBO się nasłuchałem jak straszne jest to, że będzie problem z chodzeniem oo domach starców i trzeba prosić szkoły o wrzucanie info do dzienników elektronicznych... itd.). Nie będę też wieszać plakatów bo to się mija z ideą sadzenia drzew - mam przyczynić się do wycinki drzew żeby posadzić drzewa? Xd

Jeśli podoba się wam pomysł zasadzenia drzew wzdłuż Legnickiej, uważacie to za ważny projekt dla tego miasta to głosowanie odbędzie się w dniach 18.09-15.10, głosów na jeden numer telefonu można oddać 5. Ja sam chciałbym żeby drzewa wzdłuż Legnickiej stanęły mimo to, że czuje duży zawód i wierzę w to, że mieszkańcy tego miasta w tym Wykopki zadecydują sami który projekt przyczyni się najlepiej dla ich komfortu w tym mieście.

A poniżej palmy w Nysie, jak się chce to się da :)

#palmynalegnickiej #wroclaw
Reepo - II etap oceny WBO i palmy w "Palmach na Legnickiej" zostały wykreślone. No có...

źródło: comment_1598279414bQjmcMk5ZTQ2RdsCoMeeed.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
Wołam chyba ostatni raz w sprawie Palm na Legnickiej, głosowanie odbędzie się 18.09-15.10 - jeśli podoba się Wam pomysł samych drzew wzdłóż Legnickiej to zapraszam do głosowania na projekt #13, jak nie to przykro mi, niestety nic więcej nie wskóraliśmy :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Reepo: przecież my to dla śmiechu zrobiliśmy a oni nas ruchają i to jak, bez nawilżenia xd "Projekt został oceniony pozytywnie w zakresie posadzenia drzew wzdłuż ul. Legnickiej" jakich #!$%@? drzew. Mowa była o palmie. Drzewo to sb niech w dupę wsadzą
  • Odpowiedz
A i generalnie to po forum liderów WBO byłem okropnie zniesmaczony i trochę otworzyło mi oczy to na to jak wygląda głosowanie na projekty, nie sądzę, że by się nam udało nawet z palmami. Zdobywanie polega na chodzeniu po domach starców i nagabywanie ich że takie coś istnieje, robieniu FB grup dotyczących osiedla tylko po to żeby pół roku później spamować kilku tysiącom ludzi o swoim placu zabaw no i chodzenie do
  • Odpowiedz
@aikonek: xD Nie no wiesz, teoretycznie to sam projekt dalej jest zatwierdzony, po prostu bez palm, tak samo jak w 1 turze. Teoretycznie mogę jeszcze odwołać się od decyzji do Prezydenta Wrocławia, ale tak jak pisałem, nie widze sensu
  • Odpowiedz