Wpis z mikrobloga

Po roku tyrania w Niemczech na budowie czas wracać do Polszy z takimi oto jagodziankami. Udało mi się przez tem czas odłożyć 300k, połowa zarobiona, połowa z fantów #!$%@? od szkopa, dla którego robiłem. Dupy może nie urywa, ale chyba też nie tak źle jak na pomocnika. W kraju w tym czasie zarobiłbym 10x mniej, a tak mam już na mieszkanie w mniejszym mieście. Teraz to mogę nawet robić i za 2k bo i tak się spokojnie utrzymam, nie musząc spłacać jakiś kredytów. A wy jak tam #korpo karierowicze?

#emigracja #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #pracbaza
dopeboiYSL - Po roku tyrania w Niemczech na budowie czas wracać do Polszy z takimi ot...

źródło: comment_15982860274biuotWDleY0CB8PyhjG4O.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Janusz_Dmowski-Zubr: to tylko w mentalnosci polakow-dorobkiewiczow. Ludzie zachodu nie maja zadnego problemu mowic jak wyglada ich sytucja z kasa, o ile nie robia walow vzy nie kradna. Bo jak Polak Rodak juz mialby cos do powiedzenia, to wychodzi, ze polowa to wyniesione z warsztatu hehe
@peszmerd: ja mam jednego kolegę w tym samym fachu z którym rozmawialem o zarobkach gdy szukałem pracy, aby móc dobrze oszacować rynek + potencjalny wzrost przy zwiększeniu doswiadczenia.

Ale tak o spotkac się na piwie i wymienić się zarobkami nigdy w życiu się z tym nie spotkałem a mieszkamy co jak co na zachodzie całe życie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janusz_Dmowski-Zubr: to juz i tak nieosiagalny poziom dla sovietcusa. Jak rozmawiasz z zaufanymi ludzmi to pytanie "ile udalo Ci sie oszdzedzic w tym roku?" to nic zlego. Moze ktos potrzebuje motywacji albo pochwalic sie, temat jak kazdy inny. Moze ktos dzieki temu uniknie #!$%@? hipoteki "bo kumpel wzial pol banki na 20 lat i teraz ma problem".

Ludzie zapominaja, ze niemowienie o problemie nie sprawia, ze on znika i nas nie