Wpis z mikrobloga

Dlaczego przejazd pendolino z Krakowa do Warszawy jest tak absurdalnie drogi? Przecież podróż pociągiem który wiezie 500 osób powinna być o wiele tańsza niż przejazd samochodem który wiezie 1 OSOBĘ. To jest przecież jakiś absurd xD
Za 150 to zatankuję tyle paliwa że przejadę z tam i z powrotem i jeszcze trochę zostanie(samochód na firmę)

Czasowo wychodzi podobnie bo i tak na dworzec i z dworca muszę dojachać taksą jak mam dużo bagażu a cenowo to o wiele lepiej wychodzi samochód.

I nie mówcie mi hurr durr można kupić 3 miesiące wcześniej za połowę ceny bo skąd mam wiedzieć czy za tydzień nie zerwę z laską do której jeżdżę do wawy xD

I nie mówcie że płacę za komfort bo w moim samochodzie mam wygodniejsze fotele, mogę palić fajki a klima działa bez zarzutów. No i mogę słuchać sobie muzy z głośników a nie ze słuchawek jak jakiś biedak.

Jakby pendolino kosztowało około 40zł to bym chętnie jeździł ale 150 to gruba przesada w kraju gdzie większość zarabia 2000

#chlewobsranygownem #pendolino #pkp #polska #warszawa #krakow #kolej #pociagi #oswiadczenie
S.....b - Dlaczego przejazd pendolino z Krakowa do Warszawy jest tak absurdalnie drog...

źródło: comment_1598453401T9Z5Gp5vf0P50yPH9DLfwv.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@Scaab: pendolino jest specjalnie drogie żeby było mniej obłożone... Chcesz tanio to wybierz TLK i się gniec z masą oszczędnych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) swoją drogą Pendolino jest chyba bardzo prądożerne ale nie sądzę że aż tak jak wskazuję na to cena biletu.
  • Odpowiedz
Za 150 to zatankuję tyle paliwa że przejadę z tam i z powrotem i jeszcze trochę zostanie @Scaab: do Gdyni jechałem za 139 zł, więc jak jesteś frajer to musisz płacić ( ͡~ ͜ʖ ͡°) żeby było jeszcze drożej proponuję kupno biletu u konduktora
  • Odpowiedz
A ja sobie jeżdżę regularnie Wrocław - Warszawa i za takie pendolino zazwyczaj płacę do 50 złotych ;) I nie, nie kupuje biletów pół roku do przodu tylko np na następny dzień.
  • Odpowiedz
@Scaab: jak w końcu ceny są normalne, a nie w cenie TLK to może w końcu nie ma starych bab z kanapkami i innego plebejstwa? Można w końcu jak cywilizowany człowiek jeździć?
  • Odpowiedz