Wpis z mikrobloga

- A jak tam w tym wojsku, podoba ci się? Nie podoba ci się?
- No raczej mi się nie podoba.
- A co takiego ci się nie podoba?
- No ten krzyk caly i ten bieg ciągły...


Chyba jeden ze smutniejszych momentów tego serialu dokumentalnego dotychczas. Absurd zasadniczej służby. Niektórzy nigdy do armii nie powinni trafić i nikt nie powinien ich do tego zmuszać.
#wojskopolskie #kawaleriapowietrzna #wojsko
theolson - - A jak tam w tym wojsku, podoba ci się? Nie podoba ci się? 
- No raczej ...

źródło: comment_1598894515pWyky66SunZkiTuSNGFHlf.jpg

Pobierz
  • 20
@Romoro mnie na szczęście ominęło, bo łapałem się na końcówkę zsw, ale jeszcze się uczyłem a jak skończyłem to już nie było obowiązkowej. Prawda jest taka, że to jeszcze dzieciaki są. Prędzej beret im to zryje niż czegokolwiek nauczy. Pewnie bym wtedy wyglądał podobnie do niego, co innego teraz, prawie 15 lat starszy. Za dzieciaka to by mi to beret zryło, teraz to max po miesiącu przesiedzialbym resztę służby za sprzedanie bomby
@the_olson: nie byłem, ale z opowieści kilku osób, które były to mam wrażenie że ZSW to totalny bezsens.
Nie nauczyło ich to niczego zdrowego. Jeśli już to kombinatorstwa, lenistwa, unikanctwa i cwaniactwa. Jak wykonać bzdurne, bezsensowne zadania żeby nikt się nie #!$%@?ł i żeby zrobić je szybko i bezboleśnie. Jak nie dać się #!$%@?ć i przyłapać na lewiznach. Jak kreatywnie spędzić czas na gapieniu się w sufit. Jak grać w karty
@the_olson: Ja to nie rozumiem jak ludzie mogli to przeżyć i jeszcze tęsknią za tym i mówią żeby zasadnicza służba wróciła. Jeden z niewielu tematów o który się potrafię z ojcem śmiertelnie pokłócić. Hurr synek, poszedłbyś to wojska to byś się naumiał, a reszta tych w twoim wieku to już w ogóle. Pytam się to czemu mnie nic takiego przydatnego nie nauczył, że miałbym aż do wojska iść i odzewu brak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@efceka: @master4342:

Echh, ja dostałem A. Tymczasem mam astygmatyzm, wadę wzroku - 4 dioptrii i daltonizm. Krzywy kręgosłup i kolana. I dostałem #!$%@? kategorię A. A gdybym teraz chciał pójść do jakichkolwiek służb mundurowych to mnie nie przyjmą z wyżej wymienionymi wadami. Ale do woja w razie poboru to jako pierwszy. Ech, #!$%@?.