Wpis z mikrobloga

Ok, mam ugułem olejek, szampon całe te.
Umyłem dokładnie szczecinę, wysmarowałem olejkiem, wyczesałem drobnym grzebieniem każdy włosek. Broda niby bardziej miękka, bardziej skłonna do ułożenia, ale daleko jeszcze do efektu wow. Podejrzewam, że z tydzień trzeba ją tymi specyfikami pielęgnować żeby coś z tego było.
No i chyba trzeba będzie ja trochę podkosic żeby rosła równomiernie, poleca ktoś jakiegoś #barber w #szczecin? Tylko nie za miliony monet i nie z wolnymi terminami za kwartał. #broda #brodacze #zarost #chwalesie #kiciochpyta #pytanie
  • 13
@Kamokamo: Seba ze Szczeciny (wcześniej Academy of Art and Knowledge) otworzył właśnie swój własny salonik na Śląskiej. Serdecznie polecam tego gościa, bo jest mega zajawkowiczem, cały czas się rozwija i jest mega dobrą mordką. Za combo 100zł, czy to dla Ciebie dużo, czy mało, nie wiem. Wiem, że bankowo warto.
Seba ze Szczeciny (wcześniej Academy of Art and Knowledge) otworzył właśnie swój własny salonik na Śląskiej.


@ekstraordynarny: Czy mógłbyś doprecyzować który to salon? Chciałbym odwiedzić Twojego kolegę ale na ul. Śląskiej znalazłem "Kłodawski Barber" oraz "Oficyna fryzjerska"?
@ekstraordynarny byłem dzisiaj. Jestem zadowolony z podejścia oraz efektu finalnego, jednak nie umiałem powiedzieć kto mnie polecił. Sebastian prosił abyś przy następnej wizycie wspomniał że przysłałeś kogoś z wykopu ( ͡º ͜ʖ͡º)