Wpis z mikrobloga

Proszę was wszystkich o przeczytanie tego. To prawdopodobnie najważniejszy komunikat jaki będziesz miał okazję przeczytać.

Jak słuchałem tych waszych postów które niektórzy z was tu piszą. Powiem wam jedno, brakuje wam JEZUSA. Zresztą nie tylko wam, ale też całemu światu - czyli tym tzw Chadom i Stacy którzy uprawiają dziki demoniczny seks pozamałżeński także brakuje Jezusa. Wy grzeszycie także, bez przerwy gdy pożądacie tych rzeczy, w które są wplątani Chady , Oskarki i Julki. Oni robią te nieczystości te dzikie seksy, a wy siedzicie w domu i też tego pragniecie. Już samo pragnienie grzechu jest grzechem, a Słowo Boże mówi, że gdy pożądliwie spojrzy się na obcą kobietę to już w sercu popełnia się cudzołóstwo.

Już jeden grzech odłączył nas od Boga, już jeden grzech zmienił naturę tego świata, który przedtem był dobry i sprawiedliwy. Bóg stworzył nas i świat doskonałymi, szatan i grzech podzielił nas na pięknych i brzydkich, lepszych i gorszych by i jedni i drudzy ciągle w dno wpadali swojej pychy, i poczucia niższości. Na szczęście w Jezusie jesteśmy zwycięzcami bowiem w nim już wszystko jest dobre, nawet nie jak na tym to w następnym świecie. Jednym słowem jeśli świat cię odrzuca, to przyjdź do Jezusa, czytaj jego Słowa, karm się nim i napełnij się Jego Duchem miłości. Jesteście pełni nienawiści, do niczego was to nie doprowadzi. Miłość i łaska taka jaką Chrystus nam dał jest o wiele silniejsza niż nienawiść. On mówił, że "jak i mnie prześladowali tak i was prześladować będą"

Zobaczcie przyjaciele, że nie warto poświęcać tego życia na wieczną nienawiść do siebie, do kobiet, do innych mężczyzn, do rodziców itp. Nie warto, życie to złudzenie i może prysnąć jak czar. Ja zaufałem Jezusowi, wierzę że już teraz żyjemy w czasach końca i Jezus może przyjść za rok, za 5 lat, a bardzo nawet prawdopodobnie, że za 8 :) poznaję to po ogromie nienawiści ludzi do siebie, widzę to po celowym dzieleniu na lepszych i gorszych a dokładnie tak szatan kontroluje ludźmi. Ludziom wydaje się, że Bóg nie jest im niepotrzebny, chociaż oni nie są nawet nieśmiertelni. Materializm i i nieustanna gonitwa, kredyty czynią z nas niewolników. Często dobro nazywa się złem, a zło nazywa się dobrem. Takie mamy czasy.

Uwierz w Jezusa, uwierz, że On umarł za twoje grzechy byś mógł mieć otwartą bramę do Jego Królestwa i byś mógł pokutować, żałować za grzech, ponieważ Chrystus za ten grzech umarł. Zmień swoje życie na życie Chrystusa, będziesz wolny, nie będziesz żył tym światem i jego problemami, ale będziesz żył życiem wiecznym z Bogiem. Ten świat zmierza ku zagładzie w swoich grzechach, uratuj się i żyj pełnią życia. On umarł dla Ciebie, za wszystkich, nie ma względu na osobę. On jest przeciwieństwem tego świata pod władaniem grzechu.

Od razu powiem: Nie jestem katolikiem. Jestem biblijnie wierzącym chrześcijaninem. Obecnie nie należę do żadnego kościoła czy zgromadzenia. Sam przeżywam fajne miłe chwile z Bogiem i modlę się o żonę w tym zdemoralizowanym świecie. ;)

Dobrze wam wszystkim życzę ;) hasztagi dla większego rozgłosu ;)

#przegryw #religia #jezus #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazkatoli #chrzescijanstwo
  • 18
@mojemirabelki: Czyli twoim zdaniem Jezus i apostołowie byli sekciarzami tak? Oni umarli w mękach jak zresztą historia (nauka) nam przekazuje i myślisz, że gdyby nie bylby pewni swojej nauki i zmartwychwychwstania Chrystusa to dali by sobie uciać łeb dla tej wiary? Sam pomyśl.

Ps: a w ogóle skąd wiesz, że to co widzisz i to co ci nauka przekazuje to prawda? Nie masz takiej pewności, a jednak wolisz wierzyć w naukę
@Mr_Item: gitara(dusza) xDDD

Dobra, łapię zarzutkę. Nikt poważny nie mówi o metodach naukowych z tamtego okresu, które powstawały kilkanaście wieków później. Interpretować można nawet Harrego Potera i co w związku z tym. To już Iliada i Odyseja byłyby ciekawszą lekturą do wierzeń, bo chociaż miały bardziej zwięzłą fabułę. No ale można też wierzyć na słowo żydom i ich bajkowym opowiadaniom spisanym przed tysiącem lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@mojemirabelki: Dla Ildiady czy Odyseji nikt nie umarł, nikt nigdy nie był prześladowany. A chrześcijan zawsze prześladowano bardzo mocno. Nawet kościół katolicki palił na stosach tych którzy chcieli wierzyć w Boga na sposób biblijny a nie na sposób religijny według ich modły. Kk palił nawet egzemlarze Biblii a na swiecie był zakaz jej czytania, czyżby niewygodna prawda?

Biblia jest wiarygodna, zobacz sobie proroctwa w ST odnoszace się do zburzenia świątyni i
@u-cichego: eh ty w ogóle wiesz o czym mówię? Nie potrzeba szukać dowodów na Harrego Pottera, bo nikt nie bierze twj książki na serio tzn że jest ona zmyślona i każdy o tym wie. To fantastyka. Tak samo iliada, kazdy Grek wiedział o tym, że to fikcja literacka. Za to kazdy żyd od poczatku uważał Biblię za Słowo Boga dosłowne.
@Mr_Item: eh ty w ogole wiesz o czym mówię? Nie potrzeba szukać dowódów na Jezusa, bo nikt nie bierze tej książki na serio tzn że jest ona zmyślona i każdy o tym wie. To fantastyka. Tak samo iliada, kazdy Grek wiedział o tym, że to fikcja literacka. Za to kazdy nastolatek od poczatku uważał Harrego Pottera za Słowo Boga dosłowne.
@Mr_Item: "Bedą was wyśmiewać i nienawidzić z mojego powodu" wszystko dzieje się tak jak Pan Jezus przepowiedział w Piśmie Świętym, dobrze to widać po wpisie pana powyżej.