Wpis z mikrobloga

na studia poszedlem w miescie powiatowym
myslalem ze jak chcesz sie nauczyc to nauczysz sie i tka a papier ten sam

gowno - i tak musze wyjechac do miasta wojewodkziego za praca
mieszkalem ze stayrmi w domu ,mniejsze niby wydatki dla starych
w kazde wakacje gowno praca na magayznie

teraz jak patrze na mlode julki co skonczyly studia to widze ze impreski akadmeik picie w parku gowno socjologia i widze ile mi spieprzylo w ostatnim etapie zycia - siedza na tinderze ruchaja sie z frajerami z wiekszych miast a pozniej #!$%@? do sb na #!$%@?
juwenalia to gowno moje miasto nie zyje a ludzei robia beke z mojego miasta

kumple ze studiow to wyjeby co #!$%@? na weeknd do straych bo tu nie bylo co robic
3 os z mojego miasta tylko stydiowaly reszta to osoby z poza miasta 40 km dalej co sie nie uczyly i chcialy tylko papier bo ojciec ma warsztat a tu poziom nie byl za duzy

jak chcailes zdac na 3 to cie puszczali a jak chcailes wiecej to cie gnoili
mam #!$%@? kierunek inzynierski i mialme w #!$%@? nauki a jak slysze ze ktos imprezuje to nie wiem chyba jest na gonwo kierunku jak zarzadzanie
ja musialem laczyc prace uczelnie i jeszcze starym sie dokladalem do domu

najgorszy okres w zyciu tyle mi spierodlill spraw ... wyciagnalem ludzi ze studiow na miasto czy cokolwike a to byly zwykle karlauchy ... czuje sie jakbym z pierdla wyszedl sami faceci silka zero dup i teraz jestem uposleodzny spolecznie bo na kierunku same kuce smierdzeiele masakra

jestem odkeljony od ramy boli mnie to w #!$%@?

#przegryw #tinder #badoo #zalesie #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow #gownowpis #szkola #studia
Pobierz
źródło: comment_15990459313J4jHparEWNP5R6fuTvkHV.jpg
  • 9