Wpis z mikrobloga

O jak kisnę. Polecam pierw przeczytać te linki, a jak komuś się nie chce to streszczam na szybko.

1. Wykopek chwali się jakim jest chadem, ma super żone, dzieci, zbudował im dom.
2. Żona leci w tango i daje dupy komuś innemu.
3. Wykopek zawiedziony, ale w sumie mówi że będzie ciągnął to dalej, bo to jego żona, ucierpią dzieci itd.

Takie cucki są z nami tutaj na wykopie xD. Przecież to istna beka.

https://wykop.pl/wpis/72168501/zanim-doczytacie-zobaczcie-druga-porcje-w-komentar

https://wykop.pl/wpis/72164757/i-tak-oto-w-wieku-32-lat-wracam-na-rynek-matrymoni/strona/3#255166269
https://wykop.pl/wpis/72164757/i-tak-oto-w-wieku-32-lat-wracam-na-rynek-matrymoni/strona/3#255167019

Ale nie chce nic wiecej robic bo co, mam grac dziecmi? Ew moge pozniej z kasa mieszac i zostawic ja w gaciach jesli chodzi o dom ale to tez matka moich dzieci z ktora beda mieszkac wiec tez nie moge jej zostawic golej w kawalerce jakiejs.

Tak, bedzie zalowac, ale teraz haj hormonalny niesie i o niczym innym nie mysli. Zadowolona ze wolnosc ze juz sie wydalo i moze z nim na wyjebce pisac lezac kolo mnie XD

Tak sie cieszylem ze moja to takie zloto i #!$%@?, brutalny redpill...

Tego nie powiedziałem, ale to jednak matka moich dzieci, a chce zeby moje dzieci mialy dobrze. Obecnie mieszkamy w 200 metrowym domu z ogrodem tak czy siak pogorszy im sie standard mieszkania.


#przegryw #rozowepaski #bekazpodludzi #blackpill #zwiazki
  • 44
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Nie łapię jednej rzeczy, na #!$%@? się chwalić żoną czy rodziną przed internetami? Znaczy domyślam się że szukał sobie dupy do ruchania na boku, ale chyba nie po to się ślub bierze. Trochę poetycka sprawiedliwość.
  • Odpowiedz
Może nam odpowiesz na kilka pytań @nie_programista_20k

1, Masz chociaż 185 cm wzrostu?
2. Masz siura przynajmniej 19 cm?
3. Czy seks z twoją żona zanim cię zdradzała był uprawiany przynajmniej 3 razy w tygodniu po minimum 25 minut licząc bez gry wstępnej?
4. Masz sześciopak na brzuchu czy raczej piwny brzuch?
5. Masz zakola?
6. Masz Polski okrągły ryj jak ja czy raczej ostre rysy twarzy jak Chad?

Natura, biologia, ale
  • Odpowiedz
  • 83
@77023 @Glikol_Propylenowy: Ja kiedyś myślałem, że takie historie to bajki wykopowe, ale sam znam dwa przypadki w powiedzmy znajomych rodziny, gdzie kobieta leciała na drugi front i później wróciła do byłego i dalej tworzą związki do dzisiaj xD. Nawet Donald Tusk miał taką samą sytuacje, że żona zdradzała go z kolegą. To jest bardzo powszechne w Polsce, że kobieta daje dupsko, później może albo trochę refleksja albo kalkulacja zysków i strat
  • Odpowiedz
  • 20
@Aldehyd_Glutarowy: @Glikol_Propylenowy

I jeszcze ta bajeczka o kwiatach, którą łyknął. Tak, tak.. Tu chodziło o głupie kwiatki i przytulanie xD, a nie o to, że miała ochotę na ostre #!$%@?ńsko z przystojnym facetem.

"Dziekuje za ten wpis. My ledwo po 30, życie jak z bajki. Udało nam się mocno, 2 dzialalnosci preznie zarabiajace 2 wspanialych dzieci, my razem od 20 roku zycia, wzor pary dla wszystkich znajomych i co? I #!$%@?...
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Czytałem całą nitkę, koleś nawet nie chce składać papierów rozwodowych z jej winy, bo jest takim ultra cuckiem. On myśli, że dom będą spłacać po połowie xDDD a nie wierzy w to, że to on będzie się musiał z niego wynieść (zależy na czyjej działce stoi xD) i jeszcze grosza nie dostanie, bo zaraz będzie, że ja bił a największe zdziwko będzie, kiedy usłyszy to od własnych dzieci, które jego
  • Odpowiedz
@rysiekryszard:

1. Wykopek chwali się jakim jest chadem, ma super żone, dzieci, zbudował im dom.

2. Żona leci w tango i daje dupy komuś innemu.
3. Wykopek zawiedziony, ale w sumie mówi że będzie ciągnął to dalej, bo to jego żona, ucierpią dzieci itd.

Niech ginie xD
  • Odpowiedz
Z drugiej strony tak duzo ludzi robi obu plci. Po prostu wybaczaja i jakos ida dalej w zyciu. Czy to odpowiednie czy nie to juz zalezy od sytuacji, ludzie maja wspolne dzieci, biznesy i niekoniecznie da sie tak po prostu to wszystko zakonczyc i odwrocic sie na piecie. Wszystko fajnie i latwo z waszej perspektywy to wyglada wiec troche zrozumienia i proby wczucia sie w czyjas skore.
  • Odpowiedz