Wpis z mikrobloga

Ktoś chętny ze mną na wyzwanie polegające na ogarnięciu się w celu zostania bardziej atrakcyjnym?
Jako 31lv mam w planie w ciągu 3-6 miesięcy wdrożyć następujące punkty które mam nadzieje przełożą się na zwiększenie pewności siebie i swojej atrakcyjności. Dodajcie o czym jeszcze warto pamiętać i co warto wdrożyć:

1) regularne ćwiczenie na siłowni 3x w tygodniu + dieta
2) ogarnięcie twarzy u kosmetyczki: zaskórniki, otwarte pory itp
3) ogarnięcie włosów, tu w wiekszości przypadków trzeba pójść do dobrego fryzjera, ja jako zakolak łysieniak rozpoczynam kurację finasterydem i minoxidilem
4) zmiana garderoby, mam kupe spranych koszulek i koszul z poliesterem, czas kupić coś nowego lepszej jakośći
5) codziennie używanie perfum
6) przyzwyczajenie się do noszenia codziennie zegarka
7) zaprzestanie notorycznego garbienia się

Dam znać za kilka miesięcy czy to coś pomogło
#tfwnogf #rozwojosobistyznormikami #niebieskiepaski #rozwojosobisty #tinder
  • 49
@Fifka23: @StrangeTrails: o zęby dbam i miałem wybielane 2 lata temu u dentysty ale potem miałem je tak cholernie nadwrażliwe że nie będę robił tego ponownie. Co najwyżej poczytam o tych paskach z drogerii, ale nie wiem czy to coś daje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@feels: dobry pomysł. Dobrze Ci tutaj ludzie pisali o zębach, przede wszystkim upewnij się, że są zdrowe (prywatni dentyści mają przystępne terminy i załatwisz tam naprawy znacznie szybciej). Potem proponuję pozbyć się osadu i kamienia i dopiero na sam koniec bielenie. Choć tutaj pamiętaj, że naturalnego odcienia zębów raczej nie zmienisz. Dodałbym też uwagę o butach, mnie to zawsze humor poprawia, jak mam wygodne i ładne buty (niekoniecznie drogie, po prostu
@feels: trzymam kciuki, ja kilka lat temu zrobiłem dokładnie to samo co wymieniłeś poza minoxidilem bo mi się nie chce z tym #!$%@? xD atencja od różowych skoczyła kilkukrotnie mimo ze wcześniej jakoś bardzo nie narzekałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@feels: ja mam 28 lat i to wszystko co napisałeś wdrożyłem 3 lata temu, taki wzmożony looksmaxing i nic to nie dało bo nadal mam słaby ryj i jestem niski.

gdy ty będziesz się starał być jak najlepszy by tylko mieć cień szansy to w tym czasie jakieś oskarek lub chad ma super powodzenie nic nie robiąc bo po prostu jest wysoki i ma dobrą mordę

moim zdaniem nie warto