Wpis z mikrobloga

@kozubix: Raz, że tego czy typ wchodzący do sklepu umył w domu ręce i tak nie zweryfikujesz a tej dezynfekcji nikt nie pilnuje od zawsze, często nawet ten pojemnik w sklepach głównie w Biedronce jest pusty. xD Maski jak widzę u siebie prawie wszyscy noszą w trybie antymandatowym albo na brodzie albo tylko zakryte usta i w razie bagiet szybko naciągną na nos. Także to już farsa. xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pieniek1991: ja myślę że jednak z płynem jest lepiej niż jak go nie bylo. Co do masek to ja krucjat nie będę prowadził. Jest zbyt wiele dowodów że obniżają ryzyko a zbyt mało na grzybicę płuc i niedotlenienie.
@kozubix: To nie o to chodzi, jak płynu nie ma to nie zdezynfekujesz, tych co mają w dupie i tego nie robią też nikt nie pilnuje, maski noszone na brodzie lub oddychanie nosem który jest odkryty to farsa i nie ma tu znaczenia czy one pomagają czy nie. Z tym płynem mnie nie dziwi bo on z reguły śmierdzi alkoholem i niszczy skórę. Ja osobiście nie użyłem go ani razu tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pieniek1991: no ja nie wiem jak one niszczą skórę. Sam używam + dzieciaki i nic specjalnego nie zauważyłem. Czasem może wleją coś gorszego, nie wiem. Ale to można mieć swoj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kozubix: hmmm, no ciekawe, w jaki sposób używany na dłonie regularnie alkohol >70% może niszczyć dłonie? Zastanawiające.

Przykre trochę, że dzieciaki tym faszerujesz, ale cóż, twoje wychowanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: dzięki za materiał. Nie weryfikowałem jak coś ale ten fragment raczej mnie uspokaja

Preparaty, zawierające w swoim składzie środki nawilżające, natłuszczające czy pielęgnujące, umożliwiają ich wielokrotne stosowanie (nawet do 20 razy dziennie). Dzięki temu można bez obaw o konsekwencje stosować preparaty według zaleceń, czyli przed i po każdym kliencie lub pacjencie [8].

No 20 razy to może w 3 dni jest użyty więc raczej spoko u mnie z tym