Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Błagam mirabelki pomóżcie. Moja 3 letnia córka ma mocno kręcone włosy i potrzebuję jakiejś odżywki lub czegoś innego co pomoże, by loki były ładne i się nie puszyły. Z racji tego, że to jest małe dziecko to potrzebuję czegoś o dobrym składzie i niewymagające dużo pracy (mała nie lubi jak się jej za długo dłubie przy włosach, a tym bardziej nie lubi mycia włosów)
#kosmetyki #wlosy #mirabelkopomusz #kiciochpyta
Sylwunia - Błagam mirabelki pomóżcie. Moja 3 letnia córka ma mocno kręcone włosy i po...

źródło: comment_159912733984SWKF0yR8fmH9AtkyLUF3.jpg

Pobierz
  • 54
@Sylwunia: miałam (i mam) takie same, mama testowała tysiące odżywek na mnie w tym takich za parę stówek i nic nie pomagało, miałam nawet etap że wszystkie odżywki spływały mi z włosów jak po kaczce i nic się nie wchłaniały (ale to jakoś za czasów gimbazy/liceum) :D raz mama wyszła ze mną od fryzjerka, ja lvl ok. 6 lat i jakaś babka wydarła na nią japę w sklepie że to wstyd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kijanka23: Do tej pory małej wcierałam balsam do loczków z Marion i cały dzień super włosy wyglądały. Najgorzej rano jak wstaje to z tyłu ma straszne siano
@Sylwunia: ja staram się nie myć włosów wieczorem bo potem właśnie po wstaniu albo są oklapnięte, albo nie dają się ułożyć. Problem jest taki że najlepiej je ogarniać z samego rana, tylko no trzeba wstać z 25min wcześniej w moim przypadku ¯\_(ツ)_/¯ a z drugiej strony też nie chcę ich dobijać suszarką za często bo tym bardziej się wysuszają.
Polecam mimo wszystko odżywki bez spłukiwania, bo te ze spłukiwaniem nic nie
@Sylwunia tak przez 3 do 5 dni jest po myciu ok. Na suche włosy jak ladowalam olejek to włosy robiły sie tluste. Gdy znow mam problem z rozczesywaniem to znak ze trzeba zrobic mycie wlosow. A i szcotka tangle teezer tez ułatwia życie (tylko koniecznie oryginalna - te podroby to gunwo)