Wpis z mikrobloga

A TO DOPIERO POCZĄTEK, tych szmat tyle wisi na osiedlach więc będę z czasem uzupełniał listę. Nawet założę jakiegoś bloga z adresami bo na wykopie tolerancyjni zgłaszają i moderacja z gwoździem w mózgu kasuje. Niech wszyscy wiedzą gdzie mieszkają obłąkani

@wyk00p: Pisałem za pierwszym razem:
Co Ci przeszkadza coś zgodnego z prawem w cudzym oknie? czy od samego patrzenia na tęczowe kolory zaczyna Ci się podobać kolega? Czy często zaglądasz ludziom w okna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No jak na moje to Ty tu się nudzisz, i jednak coś Cię w czoko kuje, że Ci się chce na nowo.

Teraz post jest łagodniejszy, ale podawanie adresu to
@wyk00p: No widziałem, że planujesz 'bloga' i na pewno nie jest on wynikiem bólu dupy xD

P.S. Nie wrzucaj mnie do jednego wora misiaku, nigdy nikogo nie zgłaszałem i nie planuję - wolę napisać co myślę, ale widzę, że Ty jesteś dokładnie taki jak Ci, z którymi niby 'walczysz' xD
1. Kto nie jest ze mną jest przeciwko mnie.
2. Zamiast zgłaszać do moderacji to zrobisz sobie listę, na którą będziesz
A TO DOPIERO POCZĄTEK, tych szmat tyle wisi na osiedlach więc będę z czasem uzupełniał listę. Nawet założę jakiegoś bloga z adresami bo na wykopie tolerancyjni zgłaszają i moderacja z gwoździem w mózgu kasuje


@wyk00p: Jedyną osobą z gwoździem w mózgu jesteś ty. Bulwersujesz się, bo ktoś tęcze w oknie wstawił i chcesz bloga z adresami założyć (sam boisz sie tam podejść?), ale twierdzisz, że inny mają ból dupy XD