Wpis z mikrobloga

@Ksionc-Tomasz: kurła ja też!! Ja się w admech wciągnąłem po książce Mechanicus oraz grze Mechanicus. Na początku gra mnie nie interesowała tylko malowanie, więc jak składałem modele to w dwóch wersjach, czyli 2x Sicarian Infiltrator i 3x Sicarian Ruststalker xD I potem mi mówią, że niestety nie mogę tym oddziałem grać ( ͡° ʖ̯ ͡°) pokaż swoją armię pomalowaną
SiDi - @Ksionc-Tomasz: kurła ja też!! Ja się w admech wciągnąłem po książce Mechanicu...

źródło: comment_1599380147r4Bh5sfw7o2Q9vKXMoEoKB.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ksionc-Tomasz: jest jakaś stronka gdzie wpisuje po prostu postacie i mi pokazuje ile ma punktów i czy to legalne? XD bo jestem ciekaw ile ma mój zestaw, muszę powoli obczaić o co chodzi z tym graniem bo narazie kupiłem tylko pod malowanko
@lubiacy_beton: @Ksionc-Tomasz:
ksiądz niestety odpowiedział o czymś innym niż ja mówiłem i też nie bardzo jest to prawdą, bo jest coś takiego jak Open Play i możesz tam grać nawet zwykłymi żołnierzami, byle tylko drugi gracz się na to zgodził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie mnie chodziło o coś innego - w wielu przypadkach dany zestaw można złożyć na dwa sposoby. Na przykład mamy
SiDi - @lubiacy_beton: @Ksionc-Tomasz: 
ksiądz niestety odpowiedział o czymś innym n...

źródło: comment_1599391984aEwIr17JwbpSDEOEL755QM.jpg

Pobierz