Wpis z mikrobloga

Kiedyś dawno temu, nie mieliśmy z bratem kasy na części do kompa, to .... sprzedaliśmy potajemnie na Allegro zdjęcia pradziadka z Legionów, takie gdzie pozował z Piłsudskim i politykami IIRP. Poza tym jego srebrną papierośnice i szable kawaleryjską. Złożyliśmy wtedy super kompa do gier, który za 2 lata poszedł do śmieci z bo to był początek rewolucji wielordzeniowej a my kupiliśmy Pentium 4. Dziś strasznie żałuję tego co zrobiliśmy. Raz matka płakała cały tydzień gdy się dowiedziała (ojciec był wtedy na robocie w Niemcach), a dziadkowie dzisiaj się namolnie dopominają aby zobaczyć te skarby. Mam kłopot, bo gdy się dowiedzą, że to zostało sprzedane, to na sto procent, wyj...bią mnie i brata ze spadku (suma sześciocyfrowa) Znam ich. Chcieliśmy zwalić na ojca, ale on się nie zgadza.
Da się to jakoś odzyskać po latach? Sprzedaliśmy handlarzowi. Jak to namierzyć?

#pytanie #historia #muzeum #starocie #staregraty #szabla #handel #pilsudski #zalesie #pcmasterrace #prawo
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: no to chyba jedynie zatrudnienie jakiegoś detektywa Monka albo cudotwórcy Wam pomoże jesli to sprzedaliście 15 lat temu, pewnie nawet ślad po transakcjach nie został xD w każdym razie bejt złapałem i czekam na dalsze losy tych pamiątek i Wasze.
Czy zostaną skreśleni, czy zemsta dziadków będzie sroga, czy protagonisci dostaną to na co zasłużyli? Ciąg dalszy, miejmy nadzieję nastąpi....