Wpis z mikrobloga

#hosting #stronywww #webdev #programowanie i dla #programista15k też pytanie.

Potrzebuję hosting. Aktualnie KEI na hostingu HDD. Główne wymagania:
- SSL oczywiście, może być let's encrypt
- SSD, najlepiej jakby to było NVMe
- +100GB miejsca na dane (baza + FTP)
- nielimitowany transfer, bazy, użytkownicy, itp itd.
- dogadany support, który pomoże jak będzie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Apache/Nginx (LiteSpeed testowałem na dhosting no i tak średnio w pagespeedach to wychodzi)
- obciążenie CPU - jasno sprecyowane ile procent można użyć lub ile Ghz, vCPU się dostaje.

Najlepiej coś z okresem próbnym bym mógł zmigrować główną stronę i sprawdzić parametry na PSI.

Jeśli mieliście jakieś perypetie z przenosinami między hostingami to podzielcie się historią - może zdecydować o wyborze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
Najlepiej coś z okresem próbnym bym mógł zmigrować główną stronę i sprawdzić parametry na PSI.


@dedronek: Od hostingu, nie licząc TTFB, pagespeed praktycznie nie zależy - pagespeed mierzy głównie prędkość rednerowania już w przeglądarce użytkownika.

Apache/Nginx (LiteSpeed testowałem na dhosting no i tak średnio w pagespeedach to wychodzi


@dedronek: Nie jestem wielkim zwolennikiem litespeeda, ale dhosting na nowych kontach działa po prostu beznadziejnie. Na starych śmiga po staremu. Trzeba support
@dedronek: czyli hajs się nie zgadzał
pytanie jeszcze jaki typ konta, czy to najtańsze czy jednak te z droższych
Na droższych z reguły są wyższe limity cpu, ale to wychodzi dopiero w praniu.

Chyba tylko indywidualna oferta wchodzi w grę na polu współdzielonego.
@dedronek: Analizując przedstawione przez Ciebie oczekiwania możemy powiedzieć, że doskonale spełni je oferta hostingu w chmurze od nazwa.pl. Specyfikację poszczególnych serwerów znajdziesz na stronie https://www.nazwa.pl/hosting/. Zestawienie Parametrów Bezpieczeństwa usługi, które chcesz mieć jasno sprecyzowane, znajdziesz pod adresem https://www.nazwa.pl/bezpieczenstwo/

Technologia cloud stosowana przez nazwa.pl umożliwia przydzielenie każdej usłudze hostingowej gwarantowanej mocy obliczeniowej 4 vCPU.

Aby mieć pewność, że nasza usługa spełnią Twoje oczekiwania, skorzystaj z darmowego 30 dniowego okresu testowego. Nasi specjaliści