Wpis z mikrobloga

Ten rok to jest #!$%@? tragedia. Mamy już połowę września a ja jakieś 9 miesięcy przesiedziałem w domu, tracąc czas, pieniądze, kontakt z ludźmi, nerwy, zdrowie... i najgorsze jest to że czekają mnie kolejne miesiące udręki. KIEDY TO SIE WSZYSTKO SKOŃCZY?!

Ostatnio rektor mojej uczelni stwierdził że mamy mieć zajęcia zdalnie. Świetnie, czekają nas kolejne miesiące izolacji mimo że cały świat już dawno wrócił do normalności. Od kilku miesięcy można chodzić na koncerty, do klubów, jeździć #!$%@? po świecie a na uczelnie nie można iść?! Mam ochotę wyć #!$%@?, jakbym napisał co sądzę o decyzji uniwersytetu i tym całym MENie to bym dostał bana na sto procent...

A najgorsze jest to że straciłem wiarę w ludzkość, w ludzi którzy dali się zaszczuć i poszli jak barany na rzeź. Gratuluję. Mamy wrzesień a wy jeszcze nam uprzykrzacie życie. Weźcie wy wszyscy idźcie w chu...

#koronawirus #covid19 #polska #studbaza #studia #zalesie #gorzkiezale
  • 42
  • Odpowiedz
@Candy51: profesorowie na uczelniach i władze uczelni to zwykle starsi ludzie, często z racji wieku z jakimiś chorobami przewlekłymi. Oni zwyczajnie się boją że studenci ich pozarażają.
  • Odpowiedz