Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam geniuszy z #lark sprzedających system alarmowy System Lark Security LS-100 . Do postu dołączyłem zdjęcie pudełka do tego alarmu na którym można dojrzeć kwadracik z charakterystyczną ikonką i podpisem WiFi. I wszystko byłoby OK gdyby nie to, że to alarm działający na GSM który wifi nie posiada ( z czujnikami łączy się poprzez 433 mhz). Dawno nie widziałem tak jawnego robienia w ciula. #januszebiznesu

ps. Mini recenzja - miałem do czynienia z innym systemem który wydawał się nieco bardziej konfigurowalny. Ten ma beznadziejną aplikacje ( jak każdy system bez wifi gdzie aplikacja tak naprawdę tylko odbiera/wysyła smsy), każdy czujnik to osobna strefa ale biorąc pod uwagę że dałem 120 zł to nie jest źle ( o zgrozo to kiedyś sprzedawano za 500 zł + 12 kuponów z wyborczej).

ps. I czujki mają jakieś dziwne zworki do ustawiania trybu działania, więc może być problem by je zastąpić czymś innym niż urządzenia lark.
kepak - Pozdrawiam geniuszy z #lark sprzedających system alarmowy System Lark Securit...

źródło: comment_15999357468hr8M6fI0ajwW1DNwU7qNz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz