Wpis z mikrobloga

Nieraz jak rozmawiam z ludzmi o spalaniu w ich autach to mam takie iksde w glowie. Bo nie wiem czy to ja nie umiem jeździć czy oni zakłamują rzeczywistość i wcale nie mają takiego super niskiego spalania. Bo serio mam uwierzyc w 6.2 litra w mieście, korkach i z włączoną klimatyzacją w kii ceed I z dieslem?
Albo 4.9 na trasie w benzynowym seacie leonie? Mowa o srednim spalaniu z trasy XD
Albo jak typ mi mówi, że 1.6 mpi LPG w octavii w miescie mu pali poniżej 10 litrów XD
O legendach dotyczący spalania w 1.9tdi w golfach to szkoda strzępić ryja.
Wszędzie bajkopisarze.
#motoryzacja #samochody
  • 118
@imajoke: Jeżdżę cee'd z 2007, w benzynie 1.6, nie ma bata by w Wawie w korkach zrobić mniej niż 8, przynajmniej w benzynie. Ja mam 9,2. W trasie w okolicach 120km/h zejdzie w okolice 6l/100km. Ale w sumie wszyscy diesel'ami jeżdżą więc gówno się znam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imajoke: to obejrzyj sobie testy spalania Petrolheada na YouTube, miasto Szczecin średnio zakorkowane, a Octavia 1.9 TDI spaliła 4,4. Dwustukonne Audi A6 - 5,6. Wszystko zależy o jakim mieście mówimy i jaki styl jazdy ma kierowca
badziebadla - @imajoke: to obejrzyj sobie testy spalania Petrolheada na YouTube, mias...
@imajoke: octavia 1.6 mpi LPG paliła mi 8l gazu.
Teraz mam S60 2.4 D5. Jak się zagrzeje silnik to szarżuję, zero ekonomii, nie wyłączam klimy. Średnie spalanie na 800 kilometrach (dojazd do pracy to trochę miasta, trochę niezabudowanego i trochę autostrady) średnie spalanie wg. Aplikacji to 7.43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imajoke: tak #!$%@? ludzie którzy kupują auto po okazyjnej cenie 30% taniej niż średnia cena i stan igła, później sprzedają drożej niż kupili, a w międzyczasie to jeździli na wodę albo benzynę musieli odciągac z baku bo silnik ja produkowal a nie spalal...

Ha tfu, gardzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pol-scot: nie wierzę. Mam takie auto i jadąc z emerycką prędkością udało mi się na trasie zrobić 7.8 Ale w 6.5 nie jestem w stanie uwierzyć, no chyba że jeździsz 50km/h w trasie...
@InterferonAlfa_STG: trasa Aberdeen - Edynburg gdzie trzeba przejechać przez Dundee które nie ma obwodnicy, normalna jazda w biały dzień, na połowie trasy ustawione kamery sredniego pomiaru prędkości więc chcąc nie chcąc nie da się poszaleć; poza tym wszyscy tutaj jeżdża jak biali ludzie więc nie mam zamiaru uskuteczniać popisów na drodze; samochód pusty i wersja ze słabszym silnikiem 170KM; gdzie wyczytałeś ze producent podaje 12 jako spalanie na trasie?