Wpis z mikrobloga

Generalnie to nigdy nie mialem dziewczyny ale sie nie poddaje, w koncu znajdzie sie taka ktora mnie pokocha.

@Fighter_forGlory ile masz lat? Jeżeli więcej niż 20 to dalej sobie wmawiaj to co Ci #!$%@?ą wygrani puli genetycznej z dobrym spawnem to rozczarujesz się tak, że nie będzie czego zbierać.
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: Nie ma czegoś takiego jak miłość, jest tylko biologiczny popęd a co za tym idzie nie ma ,,miłości po grób" bo zawsze znajdzie się ktoś bogatszy , ładniejszy, sławniejszy itp. tylko sobie krzywdę możesz zrobic takim gadaniem
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory mam cię na czarnej wszystko jasne xD Nie mam zamiaru pokazywać swojego ryja publicznie, bo się go wstydzę. A jak próbujesz sie dowartosciowac to bardzo mi przykro ale oprócz tego delikatnego zarostu nie ma w Tobie nic ciekawego, sam nochal cię dyskwalifikuje (wiem co mówię, bo sam mam #!$%@? kinol).
  • Odpowiedz
jak mnie ocenacie?


@Fighter_forGlory: 4/10. słaba szczęka, słaby podbródek, prey eyes, słaby zarost. Nos to nie wiem na pewno ale na zdjęciu wygląda na orli.
Też jestem 4/10 ale nigdy swojego ryja do internetu nie wstawię bo się wstydzę xD Szanuję za odwagę +1
  • Odpowiedz