Wpis z mikrobloga

Dzisiaj we #wroclaw na Wiejskiej szedłem z dzieciakami wzdłuż ścieżki rowerowej i niestety nie upilnowałem starszego, który wlazł na ścieżkę i prawie by wpadł pod rowerzustę, który dość szybko #!$%@?ł ścieżką. Jeśli masz tu konto i to przeczytasz to chciałbym Cię przeprosić i podziękować za szybki czas reakcji bo byłoby ciepło...
#rower #sciezkarowerowa
  • 23
@PanDyletant: @Borysko_88: dlatego właśnie na ścieżkach, gdy widzę nawet w pobliżu dzieci lub osoby odwrócone - uwagę mam na maksa.
Ba nawet jak widzę, że jedzie dwóch rowerzystów obok siebie, w moim kierunku, to też przeważnie krzyknę z 10-20m (zależy od różnicy prędkości): "Uwaga!" Kilka razy, się zachwiali, bo nie ogarniali w ogóle, że ktoś za nimi jedzie i będzie wyprzedzał. Jak nagle obok się pojawię, to też nie będzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Borysko_88: a mi dziś jakiś tatusiek z telefonem w ręku idąc chodnikiem pchał wózek z bombelkiem i bez rozejrzenia się ani nic skręcił w lewo przecinając ścieżkę po której akurat ja w miarę szybko #!$%@?łem. Ostre hamowanie skończone na trawie a ten że jeżdżę jak ja jeżdżę i się rzuca debil. Po komentarzu że ja jadę ścieżka dzbanie i że mogłem mu skasować dziecko przez jego własną głupotę bo porównywalne to
@Borysko_88: Twój post powinno się wklejać pod każdym wpisem pod tytułem "pedalarze mają jeździć po ścieżkach!!!! Co ludzie????? Przepisy mówią jasno!!!!111one"

Dopoki ktoś nie znajdzie się w takiej sytuacji, to nie powinien komentować. ( ͡° ʖ̯ ͡°)opis odnośnika

@grzemach: możesz być uważny, a i tak ktoś 2 metry przed Tobą wypuści nagle psa ze smyczy, no bo zieleń, niech piesek sobie polata, a ścieżka i
@Borysko_88: ja raz miałem akcje, jadę se uliczką na takim zadupiu troche, na środku jebitna kałuża, z prawej strony brak możliwości przejazdu, z lewej strony madka na trawie, z 1,5m przerwy, dzieciak bawiacy sie w kaluzy. To jade powolutku bo sie zmieszcze a matka drze się jak kaszojad jest 0,5 metra od mojego koła "ANTOŚ CHODŹ TUTAJ ROWER JEDZIE".

Zdążyłem ino podbić rower do góry, zasłonić butem pedał(bo jakby kaszojadowi #!$%@?ł
@Borysko_88: Szanuję za ten wpis ;) Wiadomo nie do końca Twoja wina, ale będąc odpowiedzialnym za dzieci wszystko spada na Ciebie. Cieszę się że są ludzie którzy w ogóle potrafią powiedzieć słowa przepraszam i dziękuję ;) Zwykle madki jeszcze naskoczą na rowerzystę, bo ich bombelek to zawsze ma pierwszeństwo xD
Szkoda ze w Polsce od razu wyzywają za takie coś. A to przecież dla bezpieczeństwa pieszych

@wyindywidualizowana_blond_multipla: W życiu mnie nikt nie wyzywał za dzwonienie - ale za to wielokrotnie ludzie udawali, że nie słyszą ¯\_(ツ)_/¯

@Borysko_88: Dziś miałem jednego gówniaka, który zerwał się starym ze smyczy i leciał prosto pod koła, ale do tego jestem przyzwyczajony.

Za to na jednej z najbardziej ruchliwych dróg rowerowych w mieście właśnie zamierzałem