Wpis z mikrobloga

@Avogadrus: Narzekają bo wydawcy chociażby takiego Crash N.sane Trilogy, postarali się i wydali kompletny rimejk, z tego co pamiętam za cenę niższą na premierę niż te 3d all stars. Cwanemu Nintendo nawet tego sie niechce, bo wie że ich wierna fanbaza i tak kupi, choć ogrywali te gry po 80 razy na poprzednie sprzęty (w tym przypadku mówię o rynku amerykańskim). Ja na miejscu pana Nintendo, poleciałbym po całości i kazał
dziwie się, że ludzie narzekają i to chyba tylko u nas xd

czamu


@Avogadrus: @POlskiBoy: Jak już coś wydają i biorą za to kasę to mogliby się przyłozyć choć troszkę do przeportowania tego na nowa konsolę.
A tu się okazuje, że taki fanowski port Mario 64 wyglada dużo lepiej, niż to co oferuje Nintendo.
Gra jest na pełnym ekranie, są wygładzone tekstury, duża szczegułowość...

Tu możecie zobaczyć jak to wygląda:
@Haszaks: Nie, nie ... po prostu cię na nie nie stać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie potrzebuję 20 letnich gier wydanych na odwal się w cenie najnowszych hitów AAA i dlatego ich nie kupię.
Dlatego twój argument czy mnie stać, czy nie stać jest po prostu z dupy.
Gdyby zrobili ładne remake'i - juz nie mówię nawet o czyms a'la Link's Awakening, ale chociażby z poprawionymi
@Tesseract przy innych firmach to zazwyczaj wygląda tak że stawiają ultimatum takim fanom którzy portuja że albo od teraz pracujecie dla nas i będziecie portowac inne gry a to co już zrobiliście to przejmujemy albo leci pozew i będziecie spłacać to całe życie i ich prawie co to nie kosztuje
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tesseract: podoba mi się ten martwy w środku mario w fanowskim porcie xD
Duży stylowy redesign, zbyt papierowy wg mnie.

Cóż, głosuj portfelem. Ja chętnie zagram, gdyż ponownie, nigdy nie było mi dane, więc jest to dla mnie coś interesującego, zwłaszcza, że są to lubiane przez fanów klasyki. Jeśli będzie kupsko to na pewno nie będę tego ukrywać i mówić, że jest fajnie ¯\_(ツ)_/¯

Szczegółowość*
@Avogadrus Kupska na pewno nie będzie, bo gry są zacne i się same bronią.
Co nie zmienia faktu, że jak u mnie jest po prostu niesmak, że nie wydali tego w ładnie podkręconej wersji, tylko na zasadzie ... a wrzucimy 3 stare romy na kartridż i niech kupują.