Wpis z mikrobloga

Ponieważ dalej nie otrzymałem odpowiedzi, ponawiam pytanie.
Czy osoba homoseksualna może zawrzeć prawny związek małżeński/miłosny z osobą którą kocha i która to odwzajemnia? Tak jak to może zrobić osoba hetero? Oczywiście na równych prawach i pamiętając že osoba homo kocha romantycznie tylko osob tej samej płci.
#konfederacja #bekazlewactwa #lgbt #4konserwy
  • 46
  • Odpowiedz
@czynastolatek: Napisałeś że małżeństwo to przywilej co nie jest prawdą, bo może je zawrzeć każda osoba hetero z osobą którą kochają, bez przeszkód. A po drugie małżenstwo swoją drogą, natomiast osoby homo nie mogą w żaden sposób prawnie zatwierdzić związku z ukochaną osobą.
Po za tym w związku z czym ten przywilej? Bo chcyba nie z rodzeniem dzieci, bo para osob bezpłodnych albo po 80 również może bez problemu zawrzeć prawne
  • Odpowiedz
Napisałeś że małżeństwo to przywilej co nie jest prawdą

@TenXen47: Wspólna kwota wolna od podatku to jest przywilej.

Po za tym w związku z czym ten przywilej?

Ja też tego nie wiem, jestem za likwidacją większości przywilei.

natomiast osoby homo nie mogą w żaden sposób prawnie zatwierdzić związku z ukochaną osobą.

No nie mogą, ale to jest kwestia #!$%@? prawa, a nie rzekomej dyskryminacji.
Poligamiści też nie mogą, a nie są
  • Odpowiedz
Małżeństwo to przywilej, nie prawo


@czynastolatek: bo ty tak uważasz? Czy masz jakąś inną definicję małżeństwa niż ja?

@TenXen47: jako prawicowiec twierdzę, że homoseksualiści nie mają równych praw w Polsce i popieram ich apele o legalizację ślubów homoseksualnych.
  • Odpowiedz
@ejakulat_w_mordzie: ja wiem, ze jesteśmy na wykopie ale co to za styl wypowiedzi? xD Mam poglądy liberalno-prawicowe ale bliżej mi do prawicy. Zresztą, ten podział od dawna jest #!$%@? warty.

@czynastolatek: wytłumacz więc o co ci chodzi. Jesteś przeciwko wszystkim małżeństwom? Czy na ten przywilej trzeba zapracować? Jeśli tak to w jaki sposób?
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: Ja jestem za całkowitym wywaleniem takich rzeczy, bo z punktu widzenia państwa zajmowanie się takimi rzeczami to głupota.
Samym małżeństwom homo (ani tym bardziej związkom partnerskim) się nie sprzeciwiam.

Ale mogą z jedną osobą

@TenXen47: xD A osoby homo mogą z osobą przeciwnej płci. Przecież to argument na tym samym poziomie. Jeśli poligamista kocha 5 osób i chce się z nimi wszystkimi hajtnąć, to jest w takiej samej sytuacji
  • Odpowiedz
Ja jestem za całkowitym wywaleniem takich rzeczy


@czynastolatek: dzięki za wyjaśnienie, ten już mi się to zgrywa. Krótko mówiąc, albo legalizujemy dla wszystko po równo albo #!$%@? to w #!$%@?. I to jest cos z czym moge się zgodzić.
  • Odpowiedz