Wpis z mikrobloga

@ElCidX: J. Koszty przeparkowania pojazdu w związku z nieprawidłowym zaparkowaniem pojazdu przez użytkownika 250 PLN + ewentualne koszty usunięcia z drogi i przechowywania pojazdu
@AVATARKUBA122: no nie dotykałem, była otwarta paczka i roztopione kawałki tego, co w paczce było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oude_Geuze: Zdarzało mi sie uwalniać takie traficary, raz nawet chyba dostałem jakiś bonus po zgłoszeniu i przeparkowaniu. Albo w miimove.

Z traficarem miałem raz nieprzyjemna sytuacje, spoźniłem się na SKM do Gdyni koło 5:30, wiec wziąłem traficara zaparkowanego w ciemnej dupie, a ze sie spieszyłem to go nie obejrzałem dokładnie. W drodze się zorientowałem że jest scentrowany, to zadzwoniłem na infolinie, powiedzieli ze jeśli nie przeszkadza bardzo to mogę jechać dalej.
SmellySocks - @Oude_Geuze: Zdarzało mi sie uwalniać takie traficary, raz nawet chyba ...

źródło: comment_1600351680I3Uc57Rre41yMJWy78iJhM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Oude_Geuze: jedyny mój tego typu przypadek to hulajnoga, gdzie typ skitrał ją w krzakach za drzwiami wejściowymi do klatki. Już myślałem że ją schował może do piwnicy, albo do domu, bo na mapie była dostępna, ale nigdzie jej nie było widać()
  • Odpowiedz
ze sie spieszyłem to go nie obejrzałem dokładnie


@SmellySocks: Nie no weź Mirek daj spokój z tymi eufemizmami - jak tu połowy nadkola nie ma, to Ty go nawet nie obszedłeś, a nie niedokładnie obejrzałeś XD
  • Odpowiedz
@Tarec: Żeby było śmieszniej, odblokowywalem go z naklejki na przedniej szybie. Stał przytulony prawa strona do muru, autor tego #!$%@? bardzo chciał zrzucić odpowiedzialność na następnego kierowcę.
  • Odpowiedz
@Tarec: Zgłosiłem od razu, zapytali czy to ja go #!$%@?, powiedziałem ze nie i ze gadałem w drodze na infolinii z gościem, ze scentrowany. Dwie godziny pozniej wyjaśnili sprawę i kazali obiecać, ze zawsze będę dokładnie oglądał auto xd
  • Odpowiedz