Wpis z mikrobloga

Jak ja nie rozumiem tych przedstawicielek ruchu bodypositiv, no #!$%@? XD. Promowanie otyłości i nadwagi zrobi więcej szkód niż pożytku. Oczywiście, byłoby super, gdyby każdy czuł się dobrze w swoim ciele, ale nie mówcie, że to co na zdjęciu jest zdrowe. A i banowanie za słowo 'otyłość' bo to 'fatshaming' no trzymajcie mnie. #rozowepaski #bodypositive #fatshaming ##!$%@? i dalej #atencyjnyrozowypasek #patologiazmiasta #patologiazewsi #instagram #zdrowie #dieta #zdrowakobita #niezdrowakobita
depcioo - Jak ja nie rozumiem tych przedstawicielek ruchu bodypositiv, no #!$%@? XD. ...

źródło: comment_1600411042hCgAVdttphtRZhHsU3EMpR.jpg

Pobierz
  • 22
@depcioo: też tego nie ogarniam, można być otyły ale #!$%@? nie do takiego stopnia żeby mieć problem z zawiązaniem buta. Dla mnie takie osoby w ogóle powinny zostać spychane na ostatnią kolejkę leczenia.
Proponuję ten „pozytywizm” przenieść na grubość... portfela. Mam zatem postulat o wrzucanie zdjęć swojej materialnej biedy i wpisy z tekstami o tym, jakie to wspaniałe uczucie być biedakiem. Oczywiście obowiązkowo jeżdżenie po tych bogatych lub nawet mniej biednych. #biedapozytyw

Promowanie otyłości i nadwagi


@depcioo: a wy gdzieś się w ogóle spotykacie z tym promowaniem otyłości poza obrazkami na instagramach czy innych gownóportalach?
Takie baby chcą tylko atencji, a że mogą pochwalić się wyłącznie nadmiarem tłuszczu, to to robią. Nie różnią się niczym od szczupłych idiotek z wypiętymi dupami
@depcioo #!$%@? XD
jak raz się zważyłem na 91 kilo (180cm) to stwierdziłem, że ni #!$%@? i się biorę za siebie, zszedłem na 77,
a takie rury postują jakieś bodypositiv, jeszcze powinny dopisać cancerpositiv, miażdżycapositiv i śmierć.przed.60positiv