Wpis z mikrobloga

@koci-lapci ale chodzi Ci o wjazd na Sveti Jure? Jeśli tak, to wyjeżdżaliśmy o 6:30 i polecam taką opcję. Nie było żadnej kolejki na wjeździe, plus o tej porze słońce najpiękniej podświetla góry i wchodzi na wybrzeże, polecam :) Co do drona, to latam poniżej 250 gramów, więc nawet nie trzeba się nigdzie rejestrować. Ale nawet jeśli macie coś cięższego, to wystarczy nie rzucać się w oczy, wszyscy mają na to wywalone,
  • Odpowiedz
@Biebrzanski_Ghul: Tak, na Sveti Jure, zapomnialam wspomnieć :D W takim razie też tam pociśniemy z rana :) Co do drona to mamy sparka, i dopiero po przyjezdzie ogarnelismy, ze sa jakieś pozwolenia ale w sumie też doszliśmy to wniosku, że jak coś to polatamy rano jak nie będzie ludzi. Dzieki za info! ()
  • Odpowiedz
ten żart był już kilka komentów wyżej, więc niestety się spóźniłeś ( ͡° ʖ̯ ͡°) A w tym czasie Galant zaprosił rdzę na kielicha (σ ͜ʖσ)


@Biebrzanski_Ghul: niech pierwszy rzuci minusem, kto czyta więcej niż najbardziej plusowane komentarze na mikro ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio to kiedyś byłem bardzo przypalony na takiego
  • Odpowiedz
niech pierwszy rzuci minusem, kto czyta więcej niż najbardziej plusowane komentarze na mikro ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio to kiedyś byłem bardzo przypalony na takiego rekina.


Chytry jesteś z tym rzucaniem minusami, skoro na mikro ich nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A wracając do serio - to czemuś nie kupił? :>
  • Odpowiedz
Mam 2.5 V6 w Manualu i mogę potwierdzić:

"z czego czytałem to w manualu padają łożyska które wymieniasz jak huczą. "


Huczą okropnie, jestem świeżo po wymianie, teraz się jeździ o niebo lepiej. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że Galant ma szklane reflektory, przez co nigdy nie zmatowieją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra żarówa i masz drogę oświetloną jak ulice w Amsterdamie (σ ͜ʖσ
  • Odpowiedz
@Biebrzanski_Ghul: @skiskap: byłem w zeszłym roku we włoszech 30-letnim mercedesem w124, nie ma co się bać, jak masz zadbany wóz, który znasz i wiesz, że jest sprawny ;) Tylko tam bywa problem z parkowaniem większym autem

@Biebrzanski_Ghul: januszowe passaty b5 miały niezłe zawieszenie... ale jak były nowe, elementy są aluminiowe i szybko się zużywają. W dieslach trzeba wymieniać turbiny, rozrząd, piją olej. To już nie są niezawodne samochody.

Zaskakująco
  • Odpowiedz