Wpis z mikrobloga

Testowal ktos kaski ruroca? Jak wyglada kwestia jakosc/cena? I czy nadaja sie na tor bo to zapiecie jakie pokazuja jest dosyc nietypowe. Dobrze sa rozreklamowane stad pytanie a wygladaja tez zajebiscie, no i sa z karbonu. Moze ktos sie wypowiedziec? Na YT jest malo testow niestety a wolalbym tez siegnac opinii z zewnatrz. Chodzi mi glownie o modele Atlas 2. LWG
#motoryzacja #motocykle #motomirko #ochrona #motogp
  • 9
@Sikor22: Jeśli coś ma tyle załamań i przetłoczeń to nie może być ciche i komfortowe na dłuższa metę ;) firma od kasków narciarskich zrobiła designerski kask motocyklowy. Ja stawiam na firmy doświadczone w branży moto, nie kupuje takich „jednosezonowych” akcji ;) (ni dobra miałem icona airflite ale tylko przez chwile)... w tym budżecie spokojnie kupisz bezpieczny i dopracowany kask od hjc, shark, scorpion lub drozsze arai, shoei
@baszmar szukalem czegos z karbonu w okolicach +/- 2k a nie da sie ukryc ze przykuwają wzrok ich kaski. Rozgladalem sie wczesniej za agv ale ciezko jest cos znalezc w tych pieniadzach z karbonu (uzywki nie wchodza w gre). Moze moglbys cos ciekawego polecic co nie wyglada tragicznie i jest sprawdzone, bo nie ukrywajmy ale wyglad to tez wazna kwestia...
@ArpeggiaVibration: R6 mam w planach, wiec do tego chcialem tez jakis konkretny kask. W zalozeniu glownie szosa i miasto ale jakies weekendowe torowanie mnie tez jak najbardziej interesuje. Obczaje sobie ich kaski, dzieki.