Wpis z mikrobloga

#puig #rossmann #perfumy Byłem właśnie w Rossmanie i zwróciłem uwagę na kilka flaszek lepiej wyeksponowanych niż reszta. Hiszpańskie nazwy, całkiem ładne, ale też wielkie 150ml flakony. Sprawdziłem na opakowaniu, rozlewa je Antonio Puig, czyli ten sam, który produkuje perfumy Zary, i chyba mniej więcej jest to ten poziom (czyli spoko, ale bez rewelki).

Jest 6 zapachów, każdy trochę inny kolor i odpowiedni numerek, nuty można sprawdzić tu https://www.fragrantica.pl/marki/Victorio-Lucchino.html . Testowałem 4 zapachy, z tego co zauważyłem po pierwszych psikach:
Nr 1 Najlepszy, chociaż jest kopia Terre Hermes, którego bardzo lubie, wiec opinia jest subektywna
Nr 6 Kopia Dior Sauvage, nawet mi sie podobał
Nr 3 Kopia Dior Homme/Valentino Uomo. Wole jednak Zare 9.0, jest mniej slodsza niz ten tutaj
Nie pamiętam, który był ostatni, ale chyba może nr 2. Na początku typowy nudny świeżaczek, by później się wysłodziło w stronę One Million, co ostatecznie doprowadziło, że odechciało mi się reszty testowania.

Gdyby kosztowały po 30zł za 50ml to numery 1 i 2 całkiem spoko na odświeżacze do toalety/prezent dla ziomka z biura jeśli macie ustaloną max kwotę do 30zl :D Wrzucam zdjecie perfum nr 1 (klon Terre)
kr3wkr3w - #puig #rossmann #perfumy Byłem właśnie w Rossmanie i zwróciłem uwagę na ki...

źródło: comment_1600793012xo6EB7QneytZMRC8KvrE38.jpg

Pobierz
  • 3