Wpis z mikrobloga

@Zagmadfany2: "nie jestem żebrakiem" - "DAJ na laptopa, DAJ na pidce, jestem bardzo glodna" XD

nieno, kask jest nieobliczalnie glupi i tępy. ona nawet na proste pytanie nie umie odpowiedziec, tylko je powtorzy albo sie odniesie do najmniej istotego elementu. w sumie analczyk nie lepiej, odruchowo klamie albo omija odpowiedz.
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: mama mnie z domu chce wywalic, POMUSZCIE, zakwaterujcie mnie z warszawy kolezanki XD jprdl, nie dosc, ze zebraczka skomle o lapka, hajs na zarcie, to jeszcze ja gdzies zameldujcie i utrzymujcie. najlepiej :D zeby nie byla glupia jak but i spokojnie ten staz skonczyla, to moze nawet dostalaby jakas robote dla uposledzonych, ale w takim wypadku jedyne co moze dostac to kopa w dupe i tyle.

jezu jakie to jest
  • Odpowiedz
jezu jakie to jest glupie, leniwe i roszczeniowe. widac, ze spedzila 3 lata z analczykiem ,bo nauczyla sie tylko nieudolnie klamac, zebrac i kompletnie nic nie robic w zyciu.


@decadence: nic dodać nic ująć
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: przynajmniej jest jakościowy cringe. Jak widać rafatus się tym razem wyjątkowo mocno uparł na to "ogarnianie sobie życia". Póki go rzeczywistość znów nie sprowadzi na dno, dobrze by było jakby Marlenka zapełniała po nim pustkę.
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: Głupie, leniwe, roszczeniowe gówno. Mam nadzieje że rodzice wyjebią ją z domu, i będzie #!$%@?ła sromotniki. Ona nawet nie chcę szansy na pracę, ona chcę żeby ktoś ją utrzymywał. Jeszcze jakby była modelką 10/10, ale po #!$%@? komu taki bebok zawszony xD. Jeszcze organizm które wie że nie może sobie pozwolić na większe upośledzenie, więc z fryzury zrobił parasol który chroni przed udarem słonecznym.
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: Na wsi tak szybko rozchodzą się plotki że pewnie nawet lokalne pijaczki wiedzą co robiła Marlenka. Ciężko więc powiedzieć jakie matka ma relację z Marlenką no ale najlepsze pewnie nie są, dodatkowo nie pracuje i pewnie ma jakieś roszczenia xD. Zawsze może skończyć w przytułku dla bezdomnych i tam robić live
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@damian-szary: co? O czym ty mówisz bajkopisarzomitoamnie. Gówno mnie obchodzi ona i jej staż. Mówiłem, żeby tam chodziła do pracy ja nigdzie na nią nie gadałem gościu, nie mam aż tak zrytego ona, żeby komuś szkodzić. A Ty widzę na twoim profilu, ze ja ten edeedy czy ten ktoś wymyślasz historię z moją postacią. Kiedyś wam zlecę napisanie książki.
  • Odpowiedz
@Rafatus69: mówię to co Marlenka napisała. Nie skacz do mnie bo cię #!$%@? #!$%@?. Swój syndrom przeniesienia stosuj na swoich kolegach. Nie pomawiaj mnie o oszustwa skoro nie możesz mi udowodnić że kłamie. Najpierw tego dowiedz. I nie szczekaj do mnie. Kultury się naucz patologio
  • Odpowiedz