Wpis z mikrobloga

@marcelus: Uwielbiam Kowala. W piździe mam Legię, Lecha i każdy inny zespół. Ten koleś sprawia, że cieszy mi się ryj, bo z dystansem podchodzę do jego wnioskowania i przewidywań. On sam wie, że potrafi być to bardzo błędne. Koleś jest 100% sobą, co trudno obecnie spotkać w mediach. Jakimś wielkim autorytetem przecież nie jest, na takiego się nie kreuje, tylko mówi co myśli. Więc jeśli ktoś go za niego uważa, sam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drapieszny_jak_lef: problemem i zarazem atutem kowala jest to ze bazuje na kontrowersji. On coś w swojej głowie sobie wymyśli i nawet jak nie ma racji to i tak będzie sie wykłócał że tak jest :-) kowal żyje trochę w swoim świecie, ale to prawda jest autentyczny lubię go oglądać, ale bardziej żeby się pośmiać, bo znawca z niego żaden :-)
  • 0
@drapieszny_jak_lef ja tam mam w #!$%@? co on tam sobie mówi, czy ma rację czy nie, uważam jednak że jako były piłkarz Legii, klubu który dał mu wszystko, nie powinien pewnych rzeczy mówić, chodzi mi bardziej o sposób, język niż to co mówi
@marcelus: Niby czemu?xD legia już mu przecież nie płci, a kiedy placila, placila za dobrą grę, a nie z dobrego serca

To praca tak jak każda inna. "Pracowałem w biedronce i dzięki temu uzbierałem na urządzenie mieszkania, więc nie mogę o niej zbyt mocno się wypowiadać" - głupie, co nie? XD

To tylko kopanie balona