Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@badtorro: masz wyłączone pw, więc pytam tutaj. Kupiłeś tego Tudora w końcu? Za i przeciw? Myślałem jeszcze nad North Flag ale nie widziałem ich na żywo więc nie wiem który lepiej się prezentuje.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: dla mnie za bardzo zerżnięty dizajn + nie przepadam za marką.

Lubię zegarki, które można rozpoznać z daleka, że to ten. Nie musisz patrzeć na znaczek, bo sam wygląd jest na tyle ikoniczny, że po prostu wiesz, że to to.

Nie do przeskoczenia jest dla mnie takie wzorowanie się na oryginalnym produkcie. Szczególnie przy zegarkach. Za te pieniądze można mieć coś oryginalnego, a nie biedną alternatywę dla AP, na który
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: dzięki za uwage, poszukam później dlaczego jest wyłączone. Nie, nie kupiłem Tudora jeszcze. Mierzyłem. Mogę zdjęcie wrzucić jeśli cię to intryguje. Na moim grubym nadgarstku leży bardzo dobrze. Jedyne pytanie to czarny czy niebieski ;-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@badtorro: a zapytam może inaczej, jak koperta i bransoleta. Na zdjęciach czy filmach tego nie widać, robi efekt wow czy nie bardzo? Widać bogactwo w wykończeniu czy raczej się nie wyróżnia?
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Ja kilka razy BB widzialem na zywo jak robiłem windowshopping i jak tak oglądałem to dla mnie był efekt wow, ale w rękach nie miałem, zeby ocenić bardziej szczegółowo. Przez nowe seiko 5kx bez bezela jakos mi BB trochę zbrzydł.
Ten ML jest świetny, choć osobiscie nie wiem czy nie celowałbym w Orisa, ale nie ma Orisa w takim klimacie, wiec... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: BB41 jak widać na zdjęciach - to jest stylistyka w wydaniu minimalistycznym. Jak ma być bling bling to Rolex, niczego innego nie szukaj. Date Just trochę kosztuje, ale już Oyster Perpetual jest 2x tańszy, a to wciąż garniturowiec Rolexa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miiihau: w polskiej dystrybucji wątpię, u nas za tego Maurica trzeba dać 7.7k więc nawet jak dadzą rabat 20 procent to na chrono24 i tak wyjdzie taniej, a i #!$%@?ć Apart xD ostatnio jak zapytałem o tego Aikona w wersji 39mm to sprzedawca mi powiedział że mają ale to przecież damskie, gdy mu pokazałem refa na telefonie to uznał że nie jest w stanie go sprowadzić bo ich po prostu nie
  • Odpowiedz