Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Założyłem fejkowe konto na #tinder w ramach eksperymentu z mordą chada i poprostu to jest niemożliwe xD w 24h zesparowalo mnie z ponad SETKĄ lasek, a w prawo dawałem tylko te ładne. Dodatkowo pisałem byle jak bez większej bajery bo z taką ilością osób bym nie ogarnął a i tak z 6 lasek chciało się ruchać tego samego dnia, bez żadnego spotkania xD życie chada to jak granie w życie na kodach. #!$%@? 100 par( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6bcb51f49ad326e7b1afe3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 28
OP: @dzbanzyciowy domyślam się w czym może być problem. Drugi raz zrobiłem takie konto. Za pierwszym razem wrzuciłem fotę giga chada i miałem z 20 par i z 2 laski chciałby się bolcować. I myślałem wow mega wynik. A wydaje mi się że poprostu przesadziłem i dużo osób ogarnęło że to fake :)
Teraz dałem poprostu przystojnego gościa i nagle #!$%@?ło mi 100 par, laski same piszą, a niektóre są tak
ZuchwałyTygrys: Pytanie czy taki chad zalicza je czy one zaliczają jego? Kobieta nie traci fizycznie wiele na rozwiązłości a psychicznie owszem. Dla faceta natomiast to znaczny ubytek spermy co skutkuje znacznym spadkiem wydajności, bo organizm musi powrócić do równowagi. Dla większości lasek szkoda spermy, nerwów i czasu. No chyba, że ktoś jest pustakiem i żyje tylko z rozlewania spermy. Gratuluję życiowych priorytetów.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua