Wpis z mikrobloga

piszesz jak obłąkany. Argumentuj.


@DunningKruger: Nie dyskutuję z szurami. Macie poziom płaskoziemców w swojej "argumentacji" tylko zamiast NASA jest WHO itd. Do tego wklejasz jakieś fakty a potem wyciągasz z nich jakąś bzdurę- dyskutowałem z Tobą ze 3 razy i za każdym razem jest to samo. Przykro mi ale masz problem z logicznym myśleniem i szufladkujesz ludzi. Może Ci przejdzie jak trochę poczytasz.
  • Odpowiedz
@Pawu1on: tak miernoto wykopowa, nie umiem ci tego udowodnic na twoim poziomie bo jestes mentalnym psem bez znajomosci elementarnych zagadnien medycznych i jezyków.

Jeśli jednak zbierzesz się na moment i staniesz na poziomie człowieka to masz:

https://www.vpneumo.de/fileadmin/pdf/f2004071.007_Voshaar.pdf
https://www.tagesschau.de/investigativ/monitor/beatmung-101.html

A teraz idź być zerem gdzies indziej, włącz sobie tvp i pałuj się do cyferek.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Witaj na wykopie, na tagu dla upośledzonych wykopkow, JA Ci coś powiem. Próbowałem tu na poważnie dyskutować i wiesz co? Ręce mi opadły już dawno, teraz wolę wstawic smieszny/głupi obrazek, napisać jakiś durny tekst i się pośmiać z nich. To nie ma sensu, porozmawiać na poważnie to mogę z Tobą, @DunningKruger itd. A z fanatykami korony? Phii bądźmy poważni, szanujmy siebie i nasze nerwy ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Mi się znudziły poważne gadki z panikarzami, nie jestem na tym tagu już dawno po to, żeby tu jakieś teorie i poważne kwestie poruszać. Szukam tu śmiechu i rozrywki, bo nie zaorzeczysz że takiego #!$%@? to ciężko szukać gdziekolwiek indziej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Żebyś Ty wiedział ile poznałem tu osób, naprawdę ekspertów z przeróżnych dziedzin, z ogromnym doświadczeniem, nie chcących się już tu udzielać bo to miejsce zdominowane przez takie miernoty jak ci wyżej. Nie twierdzę że jestem ekspertem bo ICU to nie moja specjalizacja ale i tak jestem o 300 lat świetlnych przed tymi małpiszonami xD
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Zależy co kto tutaj szuka, ja Ci napisałem czego oczekuje po tym poważnym portalu. Wiem, że siedzą tu kumaci ludzie ale co się będą udzielać jak tu jest właśnie jak to opisales, stadio baranów w większości lebkow na utrzymaniu starych także z kim i o czym tu gadać? Mi się już nawet mikrokoksy znudziły bo to już nie ten sam tag co kilka lat wstecz, #!$%@? o zarciu w 90%
  • Odpowiedz
  • 1
@smutny_kojot 2 dni temu zmarla moja ciotka, jak to tu pisalem to mnie wysmiali.
Tydzien temu jeszcze normalnie sobie chodziła, smigala rowerem po mieście itp, potem kaszel, szpital i po 3 dniach zgon.
Ale co to kogo obchodzi, przeciez byla stara i miala nadcisnienie, wiec i tak by umarla.
  • Odpowiedz
@DunningKruger: I co skamieniały kabanie, wreszcie, po 10 komentarzach byłeś w stanie wstawić linki na temat? Ale jednak w końcu potrafisz, brawo. Musiałem się o nie dopominać tyle czasu? I co, po doświadczeniach z pierwszego miesiąca pandemii wyciągnięto wnioski czy pięć miesięcy później nic się nie zmieniło?
Bananie. Padalcu zmierzwiony. Kasztanie.
  • Odpowiedz
I co, po doświadczeniach z pierwszego miesiąca pandemii wyciągnięto wnioski czy pięć miesięcy później nic się nie zmieniło?


@Pawu1on: Wyciągnięto nigdy bo sprawa jest znana z pandemii grypy z lat poprzednich a jednak nadal robi się to samo.

Wyzwiska godne 6 latek ale w sumie wiele wyżej nie sięgasz.
  • Odpowiedz
  • 5
@smutny_kojot i nie jestem zwolennikiem zamykania gospodarki itp. Jestem zwyklym czlowiekiem ktory nie ma problemu zalozyc maseczki na 10min w sklepie, jesli ma to uratować jakiegos schorowanego człowieka i ma sobie pozyc nawet te kilka miesiecy dluzej to sie z tego ciesze. Dla mnie ludzie ktorzy w imie walki z systemem szukaja paragrafow na to zeby na chwile tej maski nie zalozyc to zwykle podludzie szukajace atencji.
  • Odpowiedz