Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
Nigdy nie sądziłem że będę tutaj prosił o pomoc.
U mojej córki Laury zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Istnieje leczenie tej choroby.
Oczekujemy na akceptację zbiórki na siepomaga. Będziemy zbierać na lek Zolgensma - terapię genową która kosztuje ponad 9 milionów złotych. Jest to kwota astronomiczna, ale możliwa do zebrania.
Proszę o wsparcie zbiórki finansowo, swoim czasem,
przekazaniem przedmiotów na licytacje oraz podzielenie się z innymi o zbiórce na leczenie Laury.
Każda pomoc się przyda.
Proszę o plusy dla zasięgu.
Alex_Cross - Mirki i Mirabelki,
Nigdy nie sądziłem że będę tutaj prosił o pomoc.
U ...

źródło: comment_1601117011Cfp9Hm3bruGI6SOJooxpoO.jpg

Pobierz
  • 254
  • Odpowiedz
@Alex_Cross: trzymajcie się, będzie wam potrzebne dużo siły, ale pomimo chwil zwątpienia które z pewnością nastąpią, pamiętajcie że trzeba być silnym i każda akcja (nawet jak dziecko) płacze jest dla jego dobra i przyszlosci.
  • Odpowiedz
Przyjda i nabrudza pod kazdum watkiem o dzieciach


@ciemnienie: To nataliści brudzą, antynataliści tylko zwracają uwagę na gnój który wylądował na twarzy niewinnej osoby, ledwo pomachanie paluszkiem.

nawet tak dramatycznym.


O ile bardziej dramatyczny musi być obrót spraw, żeby was w końcu odrzuciło od bawienia się w bogów? Wystarczyłby wyciek nagrań z Rajskiej Wyspy Epsteina?
  • Odpowiedz
@ciemnienie:

Dla świata to lepiej


Cóż, jeśli wy dalej się będziecie rozmnażać, to na tym twoim ukochanym świecie, który co ciekawe stawiasz wyżej niż czujące jednostkowe istoty, nigdy nie zapanuje spokój.

Tylko nie właź ze swoimi wynurzeniami w cudze życie


W cudze życie to ty wlazłaś rozmnażając się.

zwłaszcza w takiej sytuacji


Zwłaszcza w takiej sytuacji trzeba podkreślić co #!$%@? z tym swoim rozmnażaniem.

dobrze ze po nich slad nie zostanie
  • Odpowiedz