Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
Nigdy nie sądziłem że będę tutaj prosił o pomoc.
U mojej córki Laury zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Istnieje leczenie tej choroby.
Oczekujemy na akceptację zbiórki na siepomaga. Będziemy zbierać na lek Zolgensma - terapię genową która kosztuje ponad 9 milionów złotych. Jest to kwota astronomiczna, ale możliwa do zebrania.
Proszę o wsparcie zbiórki finansowo, swoim czasem,
przekazaniem przedmiotów na licytacje oraz podzielenie się z innymi o zbiórce na leczenie Laury.
Każda pomoc się przyda.
Proszę o plusy dla zasięgu.
Alex_Cross - Mirki i Mirabelki,
Nigdy nie sądziłem że będę tutaj prosił o pomoc.
U ...

źródło: comment_1601117011Cfp9Hm3bruGI6SOJooxpoO.jpg

Pobierz
  • 254
  • Odpowiedz
@Alex_Cross: na zbiórki na leki które zgodnie ze współczesną nauką mogą dać normalne życie zawsze wpłata. Poleciało. Odezwę się też na pw bo w sumie może uda mi się przekazać jakieś rysunki lub obrazy na licytację.
  • Odpowiedz
@Shakyor: fajne zakola zakolaku.jak ci sie zbiorka nie podoba to po cholere tu wlazisz mośku.nie czaje takich typkow

jak ty.nie podoba sie, nic nie dajesz.ale nie ty musisz wklejac jakies bzdety.musisz pokazac jaki to jestes

gosciu.zdesperowany ojciec walczy o zycie dziecka ale zakolakowi sie nie podoba.jestes łajza.

a teraz pisz do bialka,ze urazilem szefa wykopka. giń cebulaku( ͡° ʖ̯ ͡°)
SoboleskU - @Shakyor: fajne zakola zakolaku.jak ci sie zbiorka nie podoba to po chole...

źródło: comment_1602063729ZcDfexLZ4eBs6HbPjPb3Je.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz