Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
Nigdy nie sądziłem że będę tutaj prosił o pomoc.
U mojej córki Laury zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Istnieje leczenie tej choroby.
Oczekujemy na akceptację zbiórki na siepomaga. Będziemy zbierać na lek Zolgensma - terapię genową która kosztuje ponad 9 milionów złotych. Jest to kwota astronomiczna, ale możliwa do zebrania.
Proszę o wsparcie zbiórki finansowo, swoim czasem,
przekazaniem przedmiotów na licytacje oraz podzielenie się z innymi o zbiórce na leczenie Laury.
Każda pomoc się przyda.
Proszę o plusy dla zasięgu.
Pobierz
źródło: comment_1601117011Cfp9Hm3bruGI6SOJooxpoO.jpg
  • 254
@Alex_Cross Wyślij mi namiary na zbiórkę z licytacjami, chętnie wystawię kolczyki. Wczoraj posłałam w świat misę, która została wylicytowana na rzecz małego Mikołaja z Białegostoku, też z SMA niestety.

I wiedz, że bardzo mi przykro, iż spotykacie się z takim strachem o zdrowie oraz życie Waszego dziecka. Sama mam małego syna i rozumiem, też bym walczyła, nie byłoby takiej siły, która odwiodłaby od działania.

Dużo siły Wam i Laurze, działajcie! I pamiętaj
@PlusujMnie: sorry, my bad. Faktycznie THC ma już większy profil działania, ale wciąż prawie zero związku z SMA (ew. może chwilowo łagodzić objawy w zaawansowanym stadium choroby, no ale celem leczenia jest do niego nie dopuścić w ogóle).